חולצות צבא
5 (100%) 3 votes

חולצות צבא

הזמנה מהירה של חולצות צבא מודפסות במבחר סוגים וצבעים עם הדפס מותאם אישית כאן בפרינטי לי. צרו קשר לקבלת שירות מקצועי עם אפשרות למשלוח.

חולצות צבא מודפסות הן משהו שכל חייל צריך שיהיה לו ולא משנה באיזה חיל אתם משרתים ומה תפקידכם בשרשרת הפיקודית בצבא. בין אם אתה סמל ראשון, מפקד פלוגה בצנחנים או מפקד סוללה בתותחנים. לכל יוצא צבא יש כמה חולצות צבא מודפסות, יש את הטי שרט סיום מסלול, או חולצת צבא שהמ"פ חילק בסיום הקו או בסיום התקופה.
אם אתם מעוניינים בחולצות צבא מודפסות כגון: טי שרט סיום מסלול לפלוגה,סיום קורס, גאוות יחידה, או כל חולצה עם הדפס אחר אצלנו בפרינט לי תוכלו לקבל מענה מהיר ומקצועי. נוכל להדפיס עבורכם כל ציור או סמל שתבחרו על גבי חולצות, כובעים, פוטרים, פליזים, תיקי גב, תיקי רחצה, חגורה לנשק. כמו כן ברשותנו מגוון רחב של מידות וצבעים.

לחצו כאן לבדוק אפשרויות נוספות של חולצות מודפסות

חולצות מודפסות לתנועת נוער

גם חולצות מודפסות לתנועת נוער יש לרובנו ולא משנה באיזו תנועת נוער היית פעיל, באיזה שבט היית, אם היית רק חניך, מדריך או קומונר. כל מי שהיה אי פעם חלק באחת מתנועות הנוער סביר להניח שיש ברשותו מספר הדפסה על מוצרים מתנועת הנוער אליה הוא היה שייך ובה הוא היה פעיל. מדריך טוב דואג לחולצות מודפסות לשבט שלו ואלו נערמות במהלך השנים, כשנוסעים למחנה יחד עם התנועה ידוע שמקבלים חולצה מודפסת, כשאתה הופך מדריך, כל המדריכים מקבלים חולצה מודפסת וכן הלאה.

באם אתם מעוניינים בחולצות מודפסות לתנועת נוער ולא משנה באיזו תנועת נוער מדובר עזרא, הנוער העובד והלומד, הצופים, בני עקיבא, אריאל, השומר הצעיר, בנות בתיה ועוד לנו בפרינטי לי יש את היכולת להפיק עבורכם הדפסה על חולצות לתנועת הנוער שלכם. אתם בוחרים את ההדפס והציור ואנו מדפיסים אותו עבורכם על מגוון פריטי לבוש בצבעים ובמידות שונים.

אנו בפירנט לי מתמחים בפריטי לבוש מודפסים וביניהם חולצות צבא מודפסות, חולצות מודפסות לתנועת נוער, הדפסה על חולצות. תוכלו להזמין אצלנו מוצרים במהלך כל השנה ובכל כמות, ברשותנו מגוון רחב של מידות וצבעים, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

לפרטים נוספים על הדפסה על חולצות תוכלו להשאיר לנו פרטים בדף צור הקשר

או להתקשר לטלפון במס': 03-9021711

או

צרו איתנו קשר