הדפסה על חולצות
5 (100%) 2 votes
 
הדפסה מהירה על חולצות בית ספר

סמלי בתי הספר מכל רחבי הארץ במקום אחד

 
הדפסות על גבי מוצרי טקסטיל
 
מבחר חולצות טריקו באיכות גבוהה

חולצות לכל מטרה במבחר סגנונות וצבעים

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות במגוון סגנונות, צבעים ובדים, באיכות גבוהה רק אצל פרינטי לי. ניתן לבחור את סוג ההדפסה הרצויה.
אנו בחברת פרינטי לי מתמחים בשירותי הדפסה על חולצות בכול הסוגים, ולכול המטרות, אנו נענה לדרשותיכם ונספק לכם את הדפסים על מגוון חולצות, בין אם הם חולצות טריקו, פולו קפוצ'ונים, חולצות לחתונה, חולצות צבא הן בגב הבד ובחזית הבגד.

אם יש לכם רעיונות מיוחדים שהייתם רוצים להוציא לפועל, או הדפסה על חולצה ייחודית צוות פרינטי לי יסייע ויספק לכם את הפתרון המהיר במחירים נוחים ואטרקטיביים ביותר כולל משלוחי אקספרס עד בית הלקוח. בשביל הדפסה על חולצות שיהיו מותאמות אישית ניתן להזמין מספר ימים מראש, ותוכלו גם להגיע לבית הדפוס שלנו ולבחור חולצות מודפסות מהמלאי שלנו.

 

בחרו כעת את סוג החולצה

כיצד שוב הדפסה על חולצות נהפכה לאפנתית?

את החולצה המודפסת ניתן לעצב לפי טעם אישי, סגנון מייחד, סוג הבד וצבעים מגוונים שיהיו מותאמים אישית לפי נוחות המתבקשת. ישנם אנשים שאוהבים גזרות מיוחדות, או סוג חולצה מסוימת כמו חולצת פולו, טריקו או חולצות עם צווארון וי. יש כאלה האוהבים הדפסה על חולצה עם צווארון עגול, שרוולים ארוכים, שרוולים עד המרפק המכונים גם כחולצות אמריקאיות. ניתן כמובן לשלב בתהליך הדפסה על חולצה תפירה מיוחדת ותוספות שונות כמו כיס, כובע ועוד רעיונות שונים. כיוון שאנו לובשים מדי יום חולצות שונות אין גבול לדמיון ולעיצוב האישי של חולצה מודפסת.

השיטות השונות של הדפסה על חולצות

ישנן מגוון של שיטות להדפסה כיום, השיטות הנפוצות ביותר מתבססות על חום גבוה הפועל למשך פרק זמן קצר שמדביק את הדפס החולצה ולאחר מכן בקירור מהיר שמבצע את הקיבוע וההדבק הסופי. שיטה זו של הדפסה על חולצה נחשבת למאוד פופולרית בתחום והיא מבטיחה חולצות מודפסות באיכות גבוהה שיחזיקו לאורך זמן גם לאחר שימוש רחב וכביסות מרובות.

ישנם הרבה בתי דפוס שמשמרות שיטות ישנות יותר של הדפסה על חולצות, ומשתמשות במכשור ישן יותר, שלעיתים יכול לפגוע באיכות ההדפסה. עם הזמן המכונות הפכו ליותר ויותר איכותיות, מתוחכמות, משופרות ומהירות יותר. הקדמה הביאה אותנו לשימוש במגוון טכניקות להדפסה על חולצות היכולות להיות מותאמות לסוג ההדפס הרצוי לנו, ומאפשרים לנו, בבית הדפוס של פרינטי לי לספק לכם הדפסה על חולצות אישיות ומוצרים מודפסים אחרים במהירות ובדיוק רב.

כמובן שלפני שאנו מבצעים את ההדפסה על חולצה אנו חייבים להתחשב בסוג הבד שנתון לנו, על מנת לבחור את השיטה הרצויה ולהבטיח איכות מרבית.

הדפסה על חולצות ככלי פרסומי לעסקים

חולצות מודפסות הם חומר שיווקי מצוין נקודה. לא משנה אם העסק שלכם גדול או קטן, מספיק שמספר קטן של עובדיכם יסתובב עם הלוגו המודפס של בית העסק על גבי החולצה כדי להגיע לרמת חשיפה של מאות אנשים חדשים כול חודש. מעבר גם לתפקיד החשוב של חולצות מודפסות לבית העסק באירועים, טיולים או מזכרות כדי ליצור אווירת גיבוש במשרד, הדפסה על חולצות עם לוגו או הדפסה על חולצה עם תמונה מותאמת עם צבעים תגדיל באופן משמעותי את רמת המודעות של אוכלוסייה שלא נחשפה קודם לבית העסק, הם יגדילו את רמת המיתוג העסקי ומה שיוביל בסופו של דבר להגדלת מעגל הלקוחות.

 

לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר צרו אתנו קשר בטופס צור הקשר

או התקשרו ישירות לטלפון במספר 03-9021711