חולצות לטיול שנתי

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
חולצות לטיול שנתי
Rate this post

רגע לפני שאתם עולים כיתה מגיע הטיול השנתי, על מנת להפוך את חווית הטיול לבלתי נשכחת תוכלו לעצב לכם חולצות לטיול שנתי שיהיו לכם לזיכרון כיפי. 

כאשר אנו מתקרבים לסוף שנת הלימודים אנו מתחילים להתקרב גם לבחינות סוף, וללחץ שמתלווה אתו. עם הבחינות סוף וכול הלחץ מסביב מגיעה גם התקופה של החופש הגדול, הקייטנות, נופשים וכמובן גם הטיל השנתי לו חיכינו כול כך הרבה זמן.

הטיול השנתי הוא חוויה כיפית וייחודית שתישאר איתנו להרבה שנים קדימה וכמובן מומלץ שתהיה חוויה חיובית שמלווים ברגשות טובים ושמחים, ותחושת אחדות עם כול החברים שלנו מהכיתה ומהשכבה. במיוחד בטיולים שנתיים של כיתה ט' בהם ההתרגשות גדולה יותר כיוון שאנו עולים שנה הבא כבר לתיכון. אחת הדרכים לקחת איתנו את הזיכרונות של הטיול השנתי היא באמצעות חולצות, כובעים, מכנסיים או כול פריט לבוש אחר שבו אנו יכולים להדפיס עליו כול תמונה או כיתוב שאנחנו רוצים. על מנת לשמר את החוויה של הטיול וסיום כיתה, הכיתוב על חולצות לטיול שנתי בדרך כלל יכול להיות איזו בדיחה מצחיקה שמשותפת לכול השכבה שלו או רק לכול הכיתה. כיתוב או תמונה על חולצה מודפסת שגם אם נלבש אותה עוד כמה שנים תמיד יעלה על פנינו חיוך שיזכיר לנו על מה היא מדברת.

דבר חשוב נוסף שאנו חייבים לזכור ולבדוק בנוגע לחולצות לטיולים שנתיים של בית הספר הוא איכות הבד שאנחנו נבקש להדפיס על חולצות לטיול שנתי. חשוב לדעת באיזו עונה הטיול השנתי יהיה. אם הוא יהיה בקיץ אנו נצטרך חולצות מודפסות אווריריות שיהיה לנו נוח ללבוש ולהתנייד עימם, או אפילו לחשוב על חולצות דרייפיט שינדפו את הזיעה במידה ואנחנו מתוכננים להליכות מרובות בטיול.

אם הטיול השנתי מיועד לחורף אנו יכולים לחשוב על קפוצ'ונים מודפסים או סווטצרטים עם כיתוב או תמונה מצחיקה, ואם הטיול השנתי מתוכנן להיות טיול בשטח אולי כדי לנו לחשוב על חולצות שלא יעלו לנו הרבה כסף אך עדיין שיהיו מבד איכותי וישמרו לנו לאורך השנים ביחד עם הזיכרונות.

אנו בחברת פרינטי לי בעלי ניסיון של עשרות שנים בהדפסה על חולצות לטיולים שנתיים ויכולים לעזור לכם במגוון רעיונות ועיצובים שראינו במהלך השנים שלנו בתחום.

בחירת משפטים ורעיונות בשביל חולצות לטיול שנתי

לא פשוט לבחור משפטים בשביל חולצה לטיול שנתי, חשוב להשקיע מחשבה בבחירת משפט אשר יהיה בעל משמעות משותפת לכל חברי הכיתה או השכבה. תוכלו לעצב בעצמכם את ההדפסה עבור חולצות לטיול שנתי או להיעזר באמצעות צוות מקצועי שיעצב עבורכם חולצה מודפסת שתהיה אישית מושלמת ויפה במיוחד. משפטים לחולצה לטיול שנתי יכולים להתקשר לחוויה משתופת או משפט המתחרז עם דבר בעל קונוטציה מצחיקה.

להן מספר רעיונות

  • מתחת לאפס אבל מעל כולם
  • אם אתה לא בכיתה ט' אז אתה בכיתה אחרת
  • ט' טבעי שלא תשלוט בעצמך
  • סתםם כי בא לי לעשות חולצה
  • עפים לא רק על הקשת

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

צרו איתנו קשר
התקשר עכשיו
מפת הגעה