אודות
Rate this post

היכולות שלנו

מקצועיות

100%

שירות

100%

איכות

100%

עיצוב הדפסים

100%

מענה מהיר

100%
נשמח לעמוד לרשותך

אודות

משלוח מהיר

אנו בפרינטילי מתחייבים לספק את עבודת הדפוס בזמן המהיר ביותר כמו כן משלוח הפקות דפוס שונות עד לבית הלקוח.

מחירים נוחים

בין אם אתם מעוניינים בהדפסה על חולצות ובין אם אתם מעוניינים בהדפסה על שלט חוצות, בית הדפוס של פרינטלי יוכל לספק לכם את הפקת הדפוס במחיר נוח ושווה לכל כיס. הדפס על חולצות במחירים משתלמים במיוחד רק אצל פרינטי לי.

ייצור טקסטיל מקצועי

בחברת פרינטילי פועל מערך שלם לייצור בגדים ומוצרי טקסטיל. במידה ואתם מעונינים לבצע הדפס על חולצה, מכנס, סרבל, טרנינג, סווצ'ר, חולצת T, חולצת פולו או חולצת ריב, עם שרוולים קצרים או ארוכים או כל פריט לבוש אחר נוכל לייצר עבורכם את פריטי הלבוש במידות שונות ובצבעים מגוונים לפי בחירתכם. הדפסה על חולצה ניתן לעשות בגב הבגד ובחזית הצוות המקצועי של פרינטלי יסייע לכם בכך.

עובדים מקצועיים

בית הדפוס של פרינטילי כולל צוות אמין ומקצועי אשר יענה לדרישותיכם וידאג להביא לכם את מוצר הדפוס המוגמר בצורה הטובה ביותר, וכם ליצור עבורכם על סוג של הדפס על חולצות.

כאמור בית הדפוס הטוב ביותר לביצוע הדפסה על חולצה, כובעים, בנדנות והדפסה על מוצרי טקסטיל כאלה ואחרים הוא בית הדפוס פרינטילי. אנו מבצעים הדפסת לוגו על חולצות לבתי עסק ולכל המבקש!

אנו בפרינטילי נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, לסייע לכם בהבאת ההפקה לדפוס, לתת לכם שירות אמין ומקצועי, בצורה מהירה ובמחירים נוחים. כאן תקבלו שירות טוב וגם הדפס על חולצה באיכות גבוהה ביוחד.

במידה ואתם מעוניינים לבצע הדפסה על חולצות יש לקחת בחשבון שבחירת סוג החולצה וסוג ההדפס צריכה להיות על המטרה שהחולצה תשמש. הדפסת חולצות למאורע מסויים כמו חתונה יכולה להיות זולה יותר, מהסיבה שהחולצה היא לשימוש חד פעמים ולכן אין צורך להשקיע בחומרים איכותיים במיוחד.

לעומת זאת חולצות מודפסות לעובדים צריכים להיות איכותיות, העובד לובש כל יום את החולצה ולכן היא צריכה להיום איכותית ולשמור על מצבה בכביסות. חולצות מודפסות למטרת שימוש יומיומי צריכות להיות גם עם הדפס איכותי, ההמלצה הטובה ביותר היא לבחור חולצה עם הדפסה רקמה, הדפסה זה יותר משדר רשמיות ומומלץ להשתמש על חולצות עובדים.

הדפסה על חולצות היא מוצר זול יחסית, כמובן שככל שבוחרים בחומרים איכותיים יותר כך המחיר עולה, מסיבה זו יש לבחור את איכות החולצות והחומרים לפי המטרה אותה אמורה לספק החולצה.

פרינטי לי מבצעים הדפסה על חולצות בירושלים, הדפסה על חולצות חיפה ובכל רחבי הארץ למידע נוסף התקשרו.

צרו איתנו קשר

למידע נוסף תוכלו גם ליצור איתנו קשר ב 03-9021711