תיק רחצה עם הדפס

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
תיק רחצה עם הדפס
Rate this post

תיק כלי רחצה הוא אחד הדברים האינטימיים ביותר שיש. אינטימי ונחוץ. תיקים לכלי רחיצה יכולים להיות החל מגודל קלמר בית ספר ועד גודל של תיק גב קטן. המשוכללים שבתיקי הרחצה מורכבים מכמה וכמה תאים וכך ניתן להפריד בין כל אחד ואחד מכלי האמבטיה. בד"כ הנשים יקפידו יותר על הפרדה כזאת, אם כי לאחוז גבוה מהגברים חשוב לשמור על סדר והיגיינה של תיק הרחצה. מתקיימת הפרדה מגדרית בין אופי המוצר לגבר ולאישה. הפרדה זו מודגשת לא רק באמצעות מורכבות וכמות התאים אלא כמובן באה לידי ביטוי גם בצבעים וטקסטורה.

בעוד שתיקי לכלי רחצה של הנשים יהיו בצבעים בהירים עם נטייה לוורוד. צבע התיק המקביל של הגבר יהיה נייטרלי כהה, כחול או שחור. במובן מסויים תמוה הצורך האסטטי של חזות תיק לכלי הרחצה היות וכמה האנשים שנחשפים אליו אינה גדולה. זה במקרים של חופשות זוגיות או משפחתיות. קשה להניח שעל פי חזות תיק תפגע מערכת היחסים שלך עם בני המשפחה או בן ובת הזוג.

למוצרים מודפסים נוספים כמו חולצות טריקו מודפסות של חברת פרינטי לי לחצו כאן

 

תיק רחצה

תיקי רחצה מודפסים רק בפרינטי לי!

יחד עם זאת, במקרים רבים נמצאים צרכני תיקי הרחצה במסגרות רחבות וציבוריות יותר כמו המסגרות הצבאיות. גם בטיולים נוהגים הצעירים להתאכסן בהוסטלים בהם חשוב להביא את תיק הרחצה האישי שלך.

תיק רחצה הוא ציוד הכרחי ביציאה לטיולים שכאלה, אבל לפעמים הוא נשכח בין השלל הדברים הגדולים שצריך לארגן ולקנות כמו שקי שינה, אוהלים וציוד תרמילאות אחר. לכן הפך תיק לכלי הרחצה לאחת המתנות הפופולריות ביותר בסופי קורס צבאיים, מסגרות לימוד של הצעירים או תנועות הנוער. היתרון שלו כמתנה כוללנית הוא המחיר הנמוך שלו יחסית והשימושיות שלו שעומדת בהתאם. בנוסף לשימושיות עתידית יכול תיק הרחיצה להיות מזכרת יפה לתקופה ולחברים. חשוב, אם כן, לציין על תיק לכלי הרחיצה שכזה סמל של היחידה או המסגרת שממנה ניתנה המתנה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה