שיטות שונות להדפסה על חולצות

By אפריל 26, 2017מאמרים
שיטות שונות להדפסה על חולצות
Rate this post

עולם הדפוס וההדפסות השתנה מאד בשנים האחרונות ושיטות הדפסה על חומרים רבים שהיו בשימוש נרחב בעבר כיום כבר אין להן זכר והן פינו את מקומן לשיטות חדישות יותר ומתקדמות הרבה יותר. אם בעבר היה מדובר על סוגי שונים של דיו שיו צריכים להיספג בבד שממנו עשויה החולצה הרי שכיום ההדפסות מבוססות יותר על הדבקה של ההדפסים על גבי החולצות ומכיוון שמדובר בהדפסים איכותיים מאד – החולצות המודפסות נשארות עמידות למשך פרק זמן ארוך מאד.

 

היתרונות של שיטות ההדפסה המתקדמות

כאמור, בעבר היה שימוש רב בצבעים או סוגי דיו שונים על מנת לבצע את הכיתוב או העיצובים על גבי החולצות. היה מדובר בתהליך ארוך ומסורבל ולא היה ספק שהגיע זמנו שיחלוף מן העולם ויפנה את מקומו לשיטות חדישות, מתקדמות, מהירות וטובות הרבה יותר. שיטות אלה גם הרבה יותר מהירות ומתבצעות על ידי מכונות ממוחשבות בשיטה של פס ייצור. כך ניתן להדפיס גם על גבי כמות גדולה של חולצות תוך פרק זמן של כמה שעות. בזכות שיטות אלה קל הרבה יותר להציע שירותים של הדפסה על חולצות.

 

עיצוב הדפס על חולצה לתנו לחיות לחיות         עיצוב הדפס על חולצה איכותית לערבות הדדית    חולצת טריקו לבנה

 

איך עובדת השיטה החדשה

השיטות הנהוגות כיום מבוססות על חום גבוה למשך פרק זמן קצר אשר מדביק את ההדפס לחולצה וקירור מהיר אשר מבצע את הקיבוע הסופי ואת חוסר היכולת של ההדפס לזוז או להינזק. במקרים קיצוניים יכול ההדפס להתקלף או להיראות שונה אך ברוב המקרים שילוב של הדפס בשיטה זו על גבי חולצות באיכות גבוהה יבטיח שהחולצות המודפסות יחזיקו מעמד למשך זמן רב ואפשר יהיה לכבס אותן מספר רב של פעמים.

כיום עדיין ישנם כמה בתי דפוס שחשוב להם לשמר את השיטות הישנות והמסורתיות וניתן אפילו לראות בהם את המכשירים והמכונות שהיו בשימוש בעבר. מעניים מאד לראות איך התפתחו השיטות והטכניקות ואיך גם בתחום זה הקדמה הביאה איתה לפריצת דרך ולרעיונות חדשים המיושמים כיום על בסיס שגרתי ומקדמים עד מאד את התוצאות של ההדפסה על חולצות, כמו גם על אביזרים או חומרים אחרים. בזכות אלה אפשר להמשיך ליהנות מהדפסות.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה