שיטות להדפסה על חולצות

By יוני 29, 2017מאמרים
שיטות להדפסה על חולצות
Rate this post

הדפסה על חולצות היא טכנולוגיה הקיימת כבר מספר עשורים, ולאורך השנים, על אף ששיטת ההדפסה המרכזית נותר כשהייתה, פותחו טכנולוגיות הדפסה נוספות וכן חל שיפור משמעותי בחומרי הדפוס, כך שכיום מדובר בתחום מאוד מתקדם המאפשר ליצור הדפסות מגוונות מאוד ועמידות מאוד לאורך שנים, מבלי שההדפסה מתקלפת או יורדת בכביסה. באופן עקרוני, שיטת ההדפסה הפופולרית ביותר היא שיטת ההדפסה בפרס Press חום. שיטה זו מבוססת על דוגמת הדפסה המגיעה על גבי דף משי דקיק, אותו מצמידים אל החולצה ובאמצעות לחץ בטמפרטורה גבוהה, מועברת הגרפיקה אל החולצה ומתקבעת בה.

עיצוב הדפס על חולצה איכותית  עיצוב הדפסה על חולצות בשביל ישראל

שיטות הנבדלות זו מזו במאפיינים המרכזיים ובאיכות ההדפסה

שיטה זו יכולה להתבצע במספר רמות מקצועיות, וגם אם התהליך נראה לכם מאוד דומה ממקום למקום, ישנם מקומות המבצעים טכניקת הדפסה עם חומרים עמידים יותר וחכמים יותר, המסוגלים להיטמע בין סיבי החולצה בצורה חזקה יותר ולכן מחזיקים מעמד למשך זמן רב יותר. פרט לכך, ישנן שיטות להדפסה על חולצות המבוססות על דפוס המשי, ואלו נבדלות ביניהן במספר אלמנטים מקצועיים ובסופו של דבר ברמת האיכות של ההדפסה, והעמידות של ההדפסה לאורך זמן. ככלל, כאשר אתם מזמינים חולצות מודפסות, אתם לא ממש צריכים להבין מה היא שיטת ההדפסה ומה היתרונות והחסרונות של כל שיטה.

בחירת מקום מקצועי תבטיח לכם הדפסה איכותית ועמידה לאורך זמן

יחד עם זאת, אתם בהחלט רוצים לוודא שאתם מבצעים את עבודת ההדפסה במקום מקצועי, ורצוי לקבל המלצות וחוות דעת מקצועיות על מקום מקצועי כזה. ישנם בתי עסק רבים המיישמים שיטות הדפסה על חולצות שכל מטרתן של שיטות אלה היא להוזיל מאוד את המוצר, כך שיוכלו למשוך אליהם לקוחות רבים, אך בפועל מדובר בשיטות מאוד פשוטות שההדפסה באמצעותן יכולה להתחיל להתקלף כבר לאחר שימוש אחד או מחזור כביסה אחד של החולצה. לעומתם, ישנם בתי עסק שחלק מרכזי בפעילות שלהם הוא המוניטין, ובהתאם לכך מקפידים לבצע את עבודות ההדפסה אך ורק באמצעות שיטות איכותיות, מקצועיות, גם אם הן מעט יותר יקרות.

המלצות וחוות דעת מקצועיות חשובות יותר מהבנת השיטה

אם אתם רוצים ללמוד עוד על השיטות לביצוע הדפסות על גבי חולצות, תוכלו לקרוא שורה ארוכה של מאמרים מקצועיים המתארים בדיוק את מרכיבי עבודת הדפוס, החומרים בהם נעשה שימוש בכל שיטה, המאפיינים, היתרונות והחסרונות של כל שיטה, ומה היא השיטה העדיפה ביותר בכל מקרה. כאמור, גם אם תכירו את השיטות, לא תוכלו להיות בטוחים מה היא השיטה המוצעת לכם רק ממבט על הציוד שבאמצעותו מבוצעת העבודה, ועל כן ישנה חשיבות קודם לכל, לבחור במקום מקצועי שאתם יכולים לקבל עליו המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים, או חוות דעת מקצועיות מאנשים העוסקים בתחום הדפסת חולצות באופן תדיר. שיטות הנבדלות זו מזו במאפיינים המרכזיים ובאיכות ההדפסה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה