עיצוב הדפס על חולצה

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
עיצוב הדפס על חולצה
Rate this post

הדפסה על חולצות הפכה, עם השנים לטרנד נפוץ ומבוקש בקרב תעשיות שונות, אשר הבינו כי אחידות של עובדי החברה הוא דבר חשוב. שהרי, אין מראה מסודר יותר מעובדים אשר לובשים חולצות אחידות המודפסות על לוגו החברה או כל כיתוב אחר. ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הדפוס הדיגיטלי, תרמה לא מעט לפופולריות של התחום והפכה את עניין ההדפסה על חולצות שהייתה מוכרת לנו מתופעה ששמורה לחיילים לקראת סיום מסלול או טירונות, או מקבוצות ספורט למיניהן לטרנד לוהט שמשאיר את חותמו כמעט בכל תחום ובכל מקום. למעשה, החולצות הללו יוצרת כמעין הזדמנות מצוינת לביטוי, הן אם מדובר בחולצה מודפסת לצורך עבודה, חולצה לצורך הפגנה, לאירועים, לקייטנות ולמעשה למקים נוספים אחרים הם ניתן "לזעוק" מהחולצה כל ביטוי שתרצו.

על חולצות מודפסות , ניתן להדפיס כל דבר, אם זה כיתוב מקורי, אישי, סלנג, תמונה יצירתית וכל דבר אחר שאין לאף אחד רק לכם. בהדפסת חולצות מכל סוג ולכל מטרה, תוכלו להפגין כישרונות עיצובים כמו – להפגין מקוריות, אינטליגנציה, חוש הומור ועיצובים גרפיים מרהיבים וליצור בידול ותשומת לב יתרה לעומת זאת, ישנן חולצות אשר משדרות זהות קולקטיבית, משותפת והפגנת השתייכות כמו למשל – חולצה עם סמל הקבוצה אליה משתייכים בקייטנות או בקבוצות ספורט, בפעילות קבוצתית, חולצה עם סיסמא או ביטוי אופייניים שכל חברי הקבוצה מכירים ולמעשה כל עיצוב העולה על רוחכם.

מגוון רב של עיצובים והדפסים מרשימים

כיום, חברות המציעות הדפסה על חולצות, מחזיקות ברשותם מספר רב של כיתובים מדליקים ומעין "קטלוג" בו הלקוח יוכל לבחור את הכיתוב והגופן שהוא הכי מתחבר אליו וגם לבחור את צבע החולצות על פי הצורך. אם לדוגמא מדובר בחולצה אשר מטרתה לבדל אתכם מאחרים, או בכלל מדובר על חולצה שעליה לשדר רמה גבוהה וקלאסיות, כך למעשה ניתן לעצב את החולצה על פי הצורך. למטרת העיצוב, תוכלו להיעזר במעצבים גרפים אשר מומחים בעיצוב כיתוב על חולצות ויוכלו לבחור עבורכם את הגופן המתאים ביותר וגם את צבע החולצה עליו יודפס הכיתוב.

 

למידע נוסף על עיצוב הדפס על חולצות, התקשרו: 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה