כובע בייסבול

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
כובע בייסבול
Rate this post

כובע הבייסבול כבר מזמן הפך להיות למוסכמה תרבותית בקרב הציבור הרחב. הייחודיות של כובע הבייסבול נמצא בניטרליות שלו.קשה לחשוב על זה שעד לפני כמה עשרות שנים היה כובע הבייסבול מזוהה עם התרבות האמריקאית ואילו עכשיו כל אחד מרגיש בנוח לחבוש את כובע הבייסבול. לכאורה הילדים הם הראשונים לשים כובעים על ראשם ביציאתם לטיול או פעילות ספורטיבית או כל פעילות מחוץ לכותלי בית הספר או הבית.

באקלים כמו שלנו יש חשיבות רבה לשמירה על כיסוי הראש. הילדים גם שמחים לבחור את כובע הבייסבול שיהיה מזוהה עם העולם הקרוב לליבם. זו יכולה להיות קבוצת כדורגל שהילד אוהד או דמויות מסדרה טלוויזיה אהובה או סתם הדפס מקורי ומצחיק. ההדפסים האלה מתאפשרים בזכות הייחודיות של הכובע. אבל לא רק ילדים הם הצרכנים הישירים של כובעים אלה. כך גם רוב המבוגרים.

שיוך כובע בייסבול

במקרים מסויימים, הכובעים יכולים להגדיר קבוצת עובדים מאותו העסק או מטיילים מאותה הקבוצה או השתייכות למשלחת מסויימת ובכך להקל על אופן הזיהוי שלהם. בנוסף יכול כובע הבייסבול להיות מזכרת מושלמת ממקום שבו טיילת. מפרסם יכול להשתמש בכובע הבייסבול כשטח פרסומי וכדרך להפיץ את העסק שלו. הדבר נכון גם לגבי מערכות הבחירות בהם יכולים לחלק המועמדים לציבור הבוחרים הפוטנציאלי שלהם כובעי בייסבול ועליהם שם המפלגה או המועמד.

אם לחזור להיסטוריה של כובעי הבייסבול אז נגלה שהכובעים הראשונים היו עשויים מקש, הראשונים שחבשו אותם היו קבוצת "הניו יורק ניקרבוקרס" באפריל שנת 1849. אבל כעבור מספר שנים בלבד החלה הקבוצה להשתמש בכובעי כותנה. כובעי אלה אשר היו מיוצרים ע"י חברת "פק וסניידר בע"מ". ניתן היה לרכשו תמורת סכום די גבוה לתקופה של 2 דולר בגלל איכות הכותנה. כובעים עשויי פלנל היו יכולים לעלות מספר סנטים בודדים. במהלך השנים השתנו דגמי הכובעים. הדגם המוזר וזכור ביותר הוא דגם הקופסה המרובע שיוצר בשנת 19054.

הוא לא זכה תחילה לפופולריות אבל כאשר קבוצת פילדלפיה אתליטיקס זכו באליפות עם כובע הבייסבול בעל דגם "הפילבוקס" שלהם. כולם רצו את הכובעים המרובעים. רק בשנת 1954 התחילו לייצר את הדגמים המוכרים לנו היום שקרואים "59FIFTY" ע"י חברת "ניו ארה". הם אומצו ע"י התאחדות הבייסבול האמריקאית וכעת זמינים לכל דורש.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה