טכנולוגיות מתקדמות להדפסה על חולצות

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
טכנולוגיות מתקדמות להדפסה על חולצות
Rate this post

הדפסה על חולצות היא פרקטיקה ישנה למדי, הקיימת כבר מספר עשורים. בימיה הראשונים התבססה ההדפסה על חולצות על הדפסת פרס press, שבה היו מניחים את החולצה על גבי משטח בד חלק, על גבי החולצה מניחים דף משי המכיל את דוגמת ההדפסה הנדרשת, ומצמידים אל החולצה בלחץ גבוה משטח רותח כמו מגהץ גדול שהיה גורם לדוגמה הגרפית להיפרד מדף המשי ולהיצמד אל סיבי הבד. מאז ועד היום, טכנולוגיית ההדפסה המרכזית לא השתנתה הרבה, אם כי חל שיפור משמעותי בחומרים בהם נעשה שימוש, חומרים שיודעים להיצמד בצורה טובה יותר אל הבד.

 

עיצוב הדפס על חולצה לתנו לחיות לחיות  חולצה אדומה לטיול שנתי כיתה ט

 

טכנולוגיות חדשניות המיושמות גם על ידי בתי אופנה בינלאומיים

יחד עם זאת, פרט לשיטת הפרס ישנן שיטות נוספות לביצוע הדפסת חולצות, המגיעות מעולם הדפסת המשי, הדפסות המבוססות על טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי ומאפשרות התאמה של שיטת ההדפסה לסוג הבד ורמת האיכות הנדרשת. טכנולוגיות מתקדמות אלה מיועדות ליצור מקסימום גמישות בהדפסה, ומקסימום עמידות שלה לאורך זמן. כיום, ניתן למצוא את טכניקת ההדפסה לא רק בחולצות המודפסות על ידי אנשים פרטיים, אלא גם בחולצות המעוצבות על ידי בתי אופנה גדולים מכל רחבי העולם. במקרים אלה, נעשה שימוש בטכנולוגיות הדפסה מאוד מתקדמות המבטיחות היצמדות חזקה מאוד של דוגמת העיצוב לסיבי הבד, מה שמעניק להדפסה רמת עמידות גבוהה מאוד לאורך שנים ארוכות.

טכנולוגיות מגוונות בעלות מאפיינים, יתרונות וחסרונות ייחודיים

ככלל, אפשר למנות מספר טכנולוגיות כמו הדפסת משי, הדפסת פרוצס, הדפסה דיגיטלית באמצעות הזרקת הצבע על גבי סיבי הבד בדיוק כפי שמבצעים הדפסה במדפסת צבע ביתית וכדומה. לכל אחת מטכנולוגיות ההדפסה ישנם יתרונות וחסרונות, כשלעיתים החסרון המשמעותי ביותר הוא חסרון המחיר. בחירת הטכנולוגיה לביצוע ההדפסה צריכה להתבסס גם על המטרה שלשמה אתם מבצעים את ההדפסה. בכל מקרה, חשוב לכם שההדפסה תישמר לאורך זמן, אך ישנם מקרים בהם החשיבות המרכזית של התהליך היא באירוע עצמו, ומה שקורה עם החולצה לאחר מכן זה לא כל כך משנה, כמו למשל ביום כיף בגן, או חולצות המיועדות לקייטנת קיץ ותנועות נוער וכדומה.

בחירת הטכנולוגיה בהתאם למטרת ההדפסה

העניין הוא שמרבית בתי העסק המבצעים הדפסה על גבי חולצות, מבססים את פעילותם על טכנולוגיה אחת או שתיים, ולכן בעצם בחירת בית העסק אתם גם בוחרים בטכנולוגיה שתיושם. מהסיבה הזאת, בהזמנת חולצות מודפסות, תמיד כדאי לבצע סקר שוק, לברר על הטכנולוגיות השונות, לבחון את ההבדלים ביניהן מבחינת עמידות ההדפסה וההתאמה שלה לסוג החולצה עליה אתם רוצים להדפיס, וכמובן לבחון את נושא המחיר, כשהפערים יכולים להיות משמעותיים מאוד בין הטכנולוגיות השונות, במיוחד כאשר אתם מתכוונים לבצע הדפסה של כמות גדולה של חולצות בהזמנה אחת. על הטכנולוגיות השונות תוכלו ללמוד עוד באמצעות מאמרים מקצועיים העוסקים בנושא, וכן באמצעות הצוות המקצועי במקום בו אתם מבצעים את ההדפסה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה