חלוק רחצה עם רקמה

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
חלוק רחצה עם רקמה
Rate this post

חלוק רחצה עם רקמה הוא פריט שאין לו תחליף לאחר אמבטיה או מקלחת או סתם ברגעי המנוחה בבית. תחושת הנעימות של מגע בד החלוק מוסיפים לחוויית הפינוק הביתית.

השאלה כיצד לבחור את תיק לכלי רחצה המתאים ביותר נראית מוזרה אבל בחירת חלוק רחצה עם רקמה הטוב יכולה להיות משימה לא פשוטה כלל וכלל. שהרי הנוחות היא מדד אומדן קשה למדי. מה שנראה נוח לאדם אחד יכול להטריד את הרגישים שבנינו. ילדים ותינוקות יכולים להיות רגישים לסוגי בד במקרים נדירים. מקובל מאוד לרכוש חלוקי רחצה רקומים במיוחד עבור התינוקות על מנת לעטוף אותם בחום מיד לאחר הרחיצה. חלוק רחצה צריך לעטוף את גוף התינוק מהשכמות ועד הקרסוליים.

לקריאה על הדפסת חולצות ומוצרים אחרים על ידי חברת פרינטי לי לחץ כאן

חלוקי רחצה עם רקמה

סוגי בדים

הייחודיות של בד החלוק צריכה להיות יכולת ספיגת המים ועובי בד החלוק. ישנם כמה וכמה סוגי בדים מהם מייצרים את החלוקים. בד המשי או קשמיר יכול להתאים מושלם לחלוקי רחצה רקומים ביתיים רגילים אך אינם מתאימים לשמש כחלוק רחיצה בגלל יכולת ספיגת נוזלים בעייתית. במקרה זה, בד המוהר הוא בד עבה וצפוף ממנו מיוצרים הרבה מחלוקי האמבט, אם כי מחירו יקר למדי. לכן נפוץ מאוד להשתמש בחלוקי רחצה העשויים כותנה מעובה. כמובן שחייבים להקפיד שהחלוק עשוי 100% כותנה. ברוב החנויות המגבות והחלוקים בארץ ניתן למצוא את הסוג הזה של החלוק. כמו כן נפוץ לאחרונה השימוש בבד המיקרופייבר, שהינו בד סינתטי מיוחד המשמר את חום הגוף תוך יכולת ספיגת לחות מושלמת. קריטריון חשוב נוסף מלבד יכולת הספיגה או הצבע הוא היכולת של העור לנשום מתחת לחלוק המתאים גם לצימר.

הבדים הסינתטיים החדשים משוכללים דיים כדי לאפשר את זה. גם צבע החלוק הוא עניין שצריך לקחת בחשבון בעת הרכישה. הצבע המבוקש ביותר הוא הצבע הלבן כמובן, אבל איכות הצבעים של חלוק רחצה עם רקמה מתפתחת עם השנים. היום ניתן למצור חלוקי רחצה עם רקמה מיוחדים עבור הילדים או בשלל צבעים עבור המבוגרים. אגב המבוגרים- חלוק רחצה רקום יכול להיות מתנה מושלמת לבן או בת הזוג, כזאת שתשדר אינטימיות מצד אחד ורוך ועדינות מאידך. זוהי גם מתנה שימושית וגם כזאת שתשרוד זמן רב במידה ותיעשה בחירה נכונה של חלוק רחצה רקום איכותי ונוח.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה