חולצות צווארון וי
Rate this post

הדפסה על חולצות צווארון וי

כשחושבים על רעיון שיכול לגבש את המשפחה באירוע חתונה או כל אירוע שמחה אחר, חולצות עם הדפסה מקורית היא דרך מרגשת לעשות זאת. ניתן להעביר מגוון של מסרים דרך חולצה, וחשוב גם שהחולצה תהייה מספיק נוחה ואיכותית על מנת לספוג את ההדפסה ולהפיץ את המסר הכי ברור שניתן.

צרו איתנו קשר

הדפסה על חולצות צווארון וי היא אופציה מעולה. החולצות הללו יושבות יפה על הגוף, הצווארון וי חושף צוואר ומקנה מראה משוחרר ורענן. הן מגיעות בבד איכותי וניתן להדפיס כל הדפסה שרק אפשר לחשוב עליה. כמו כן, ניתן לקנות סטוק של חולצות וי ולהדפיס עליהן לוועדי עובדים רעיונות שיכולות לגבש בין כל הצוות.

גזרה מחמיאה

חשוב לדעת שחולצות וי יש להן גזרה שמחמיאה כמעט לכל אחד. הן פתוחות באזור הצוואר ומעניקות מראה לא רשמי וחנוק מדי כמו צווארון שהוא עגול. החלוצות הללו אווריריות ומגיעות בשלל צבעים ובמידות לכל אחד. חשוב לזכור שכל הדפסה שנבחר צריכה להיות בקונטרסט לצבע של החלוצה בכדי שההדפסה לא תיבלע.

חולצות צווארון וי מודפסות לאירועים

חולצות מודפסות לאירוע יוצרות אפקט וגימיק הומוריסטי וקומי בכל אירוע. הן יכולות לספר בדיחה קצרה, להעביר מסר סמוי ולהביע רגשות. אין יותר מקסים מחולצה שמדברת בעד עצמה גם דמויות ונוסטלגיה יכולות להיות מודפסות על החולצות וי ולהעניק ללובש אותן תחושת שייכות או להבדיל ייחודיות ומקוריות.

לדוגמאות של מגוון סוגים של חולצות מודפסות לחצו כאן

איכות היא חשובה מעל הכל

כשבוחרים את חולצת הצווארון חשוב שגם איכות החולצה תהייה טובה, שהחולצה תהייה מבד איכותי, מאה אחוז כותנה או פשתן בדים טבעיים ונושמים, הם גם ינעימו לגוף וגם החולצה תשמר לאורך זמן. ההדפסה על חולצות צווארון וי מתבצעת בדפוס משי או בדפוס דיגיטאלי, כשבעצם מגהצים את התמונה על החולצה.

בחולצות וי ניתן לראות על כל אדם והן עדיפות על חולצות אחרות. הן נראות טוב בכל לוק, מלוק פשוט עד רשמי. ניתן להכניס אותן למכנס או שהן יעמדו מעל מכנס. יש קומבינציות רבות שניתן לעשות עם החולצות הללו שיראו על הגוף בקלות חטובות ומחמיאות.

 

לפרטים נוספים על הדפסה על חולצות תוכלו להשאיר לנו פרטים בדף צור הקשר 

או להתקשר לטלפון במס': 03-9021711