חולצות טריקו
5 (100%) 1 vote

חולצות טריקו

חולצות טריקו מודפסות במבחר סגנונות ובאיכות גבוהה אצל חברת פרינטי לי, ניתן לשלב הדפס בהתאמה אישית, לפרטים ולהזמנות צרו קשר.

צרו איתנו קשר

כאשר אתה יוצא מהבית ביום חם אין ספק שמה הכי בא לך לשים זוהי חולצת טריקו פשוטה, שהיא לא פחות ולא יותר הלבוש המושלם ביותר הן לגברים והן לנשים. אמנם האצילות מחייבת לא פעם לשים חליפה יותר מכובדת, סמל סטטוס כלשהו או עדות לעבודה שיש בה דרס קוד מוקפד. יחד עם זאת בחברה המודרנית, רבות החברות שמרשות לעובדים שלהם כחלק מהטבה בתנאים לשים בגדים שיהיו נוחים להסתובב בהם ברחבי החברה.

חברות רבות אף הולכות רחוק מזה ומוציאות הדפסה על חולצות מגניבות על מנת לעודד את העובדים לשים חולצות טריקו עם הלוגו שלהם וגם להטיב עם העובדים על ידי מתן הרשות הלא רשמית לשים חולצות אלו. רוב חולצות בעלות צווארון מעוגל הנמצא כמה סנטימטרים מתחת לצוואר. יש צווארונים מחודדים יותר או צווארוני פולו. במקרה של צווארוני פולו הם כבר מקנים לחולצות טריקו מראה מכובד יותר וסמכותי. הטי-שירט הוא שם אחר לחולצות הטריקו בגלל צורת האות T של החולצות.

פופולריות של חולצות טריקו

הפופולריות של חולצות טריקו עלתה בעיקר בזכות היעדר הכפתורים שעל החולצות. תחילה הן שימשו כלבוש תחתון שהיו שמים מתחת למדי הצבא בעיקר בצי האמריקאי. אחרי השירות נשארו רבים מהחיילים עם החולצות או חיילים בחופשה שהיו שמים את החולצות בערבי היציאה שלהם. האופנה הזאת תפסה תאוצה והחלו לשווק חולצות טריקו גם עבור העובדים במפעלים בעיקר במשבר הכלכלי הגדול שפקד את ארה"ב.

בענפי החקלאות או בתעשייה החלו העובדים לשים את החוצות שהיו קלות לכביסה. ילדים אימצו גם הם די מהר את החולצות לשמחת האמהות. אשר מצאו כי החולצות החדשות נוחות וקלות לכיבוס, כפי שכבר צוין. לאחר מלחמת העולם השנייה שוב היה הגל שהוביל באופן מוחלט לשליטה של חולצות הטריקו בעולם הלבוש העליון.

הצמיחה הגדולה באה כאשר זיהו את הפוטנציאל האפנתי של חולצות הטריקו והחולצות החלו להיות צבעוניות יותר מהחולצות לבנות אפורות שהיו נהוגות עד כה. התופעה הלכה והתפשטה והגיעה לכל מקום בגלובוס, כפי שניתן לראות זאת היום.

בשנת 2011 נקבע שיא גינס בלבישת חולצות טי בבת אחת –אזרח סרי לנקה שם על גופו 257 חולצות לפני קהל צופים.

 

לפרטים נוספים על הדפסה על חולצות תוכלו להשאיר לנו פרטים בדף צור הקשר 

או להתקשר לטלפון במס': 03-9021711