חולצות בית ספר
2 (40%) 1 vote

הדפסת חולצות בית ספר

הדפסת חולצות בית ספר לכלל בתי הספר ברחבי הארץ, כולל אפשרויות להזמנות מרגע לרגע, ומשלוחים מהירים לכול קצוות הארץ כאן בחברת פרינטי לי.

חולצות איכותיות במיוחד ועמידות בפני כביסות מרובות.

חשיבותה של הדפסת חולצות לבית הספר

בתי ספר רבים בארץ ובעולם מחייבים את תלמידיהם ללבוש תלבושת בית ספר אחידה. הדפסת חולצות בית ספר בצבעים שונים שעל גביהם יהיה מודפס לוגו יהיו חלק בלתי נפרד מהתלבושת בית ספר האחידה שגם תהיה מורכבת מחצאית או מכנס הנותנים לבחירה חופשית של התלמיד.

התלבושת האחידה קיימת על מנת ליצור שיווין בין כל התלמידים, אלו הבאים מבית מבוסס, בעלי מעמד כלכלי גבוה ואלו הבאים מבתים בעלי מעמד כלכלי נמוך. תלמידים אוהבים אופנה וטרנדים חדשים והם בעיקר מושפעים מהטלוויזיה מצרכני האפנה המפורסמים. לעתים נוצרת בין התלמידים בבית הספר תחרותיות שמקורה בביגוד אותו הם לובשים לבית הספר.

התלבושת האחידה מסייעת במניעת התחרותיות בין התלמידים, עלותה של חולצה לבית הספר כשעל גביה מודפס לוגו בית הספר נמוכה בהרבה מביגוד היום יום המוצע בחנויות הבגדים כמו כן התלמידים חשים דמיון ותחושת שייכות לבית הספר ברגע בו כל התלמידים לובשים את אותה חולצת בית ספר. לתלבושת האחידה יתרונות נוספים היא מסייעת בזיהוי התלמידים בעת יציאה לטיול או כל יציאה אחרת משטח בית הספר, כשבית הספר יוצא לפעילות המשותפת למספר רב של תלמידים מבתי ספר שונים, קל יותר לזהות את תלמידי בית הספר על פי צבע התלבושת האחידה והלוגו המודפס על גבי החולצה.

הדפסת חולצות בית ספר תואמות יוצרות כאמור שיווין, תחושת משפחתיות ואחדות בין כל התלמידים.

 

להלן מספר דוגמאות

חולצות בית ספר בהזמנה מהירה

אנו בפירנט לי עובדים גם ביצור חולצות לגן ולקייטנות, חולצות מודפסות שכוללות גרפיקה המותאמת לכל אירוע בנפרד. חולצה עם דגל ליום העצמאות, חולצה לסוף השנה, חולצה מתאימה ליום הולדת ועוד. במחלקת הגרפיקה שלנו מאגר ציורים והגן יכול לבחור את הגרפיקה הרצויה. אנו בפרינטי לי גם מספקים חולצות למפעלי קייטנה, חולצה עם סמל הקייטנה או איור מיוחד , אנו עובדים עם קרן קיימת לישראל, עם החברה להגנת הסביבה ועם החברה למתנ"סים.

בפרינטי לי כאמור ניתן לעשות הדפסת חולצות בית ספר, לגן או לקייטנה במחיר שווה לכל כיס. בתי ספר וחנויות בגדים שונות המעוניינים ברכישה מרוכזת של חולצות בית ספר, יכולים לתאם עם חברת פרינטי לי הדפסה מרוכזת של חולצות המיועדות לתלבושת האחידה.

החולצות יעוצבו בהתאם לדרישת בית הספר, הן יכולות להגיע במידות שונות ועם אורכי שרוול שונים. ניתן להדפיס את לוגו בית הספר או גן על חולצות טריקו, חולצות ריב לנשים, חולצות פולו, ואף סווטשרט עבה או דק לחורף. ההדפס יכול להופיע בגב ובחזית החולצה.

  • ניתן להזמין את החולצות במגוון רחב של צבעים ומידות.

לפריטים וחולצות נוספות של חברת פרינטי לי לחץ כאן

צרו עימנו קשר ונדאג לחולצת בית הספר, הגן או הקייטנה שלכם.

לפרטים נוספים על הדפסה על חולצות תוכלו להשאיר לנו פרטים בדף צור הקשר

או להתקשר לטלפון במס': 03-9021711

צרו איתנו קשר