חולצות אמריקאיות
Rate this post

הדפסה על חולצות אמריקאיות

חולצות אמריקאיות הן חולצות שעשויות מבד טריקו שהוא מאה אחוז כותנה. מדובר בחולצות  איכותיות שמתאימות לכל עונה, חולצות בעלות רושם רב, יש להן מראה צעיר וספורטיבי ובגלל איכות הבד הן נשמרות לאורך זמן.

לחולצות אמריקאיות יש רושם צעיר ועכשווי, הן מתאימות לכל אחד שהוא צעיר בנפשו. לאנשים שיש להם אופי בלייני ואוהבים לצאת וליהנות מהחיים. ניתן גם להדפיס על החולצות הללו מה שמגדיל את האפשרויות והרעיונות עיצוב שלהן, וכל הדפסה שתבחרו יכולה להתאים לחולצה אמריקאית.

צרו איתנו קשר

שימושים של חולצות אמריקאיות

חשוב לציין שהחולצה האמריקאית מתאימה מאוד לכל פעילויות ספורט שתרצו לעשות, היא מתאימה להליכה בפארק, לריצה, ליוגה ועוד. הבד שלה נעים ודק ולכן ניתן להגיע אתה לחדר כושר או לים ולבריכה. יש לה מראה מרשים שמקנה מראה של ספורטאי. היא מתאימה למגוון פעילויות אחרות וניתן להדפיס עליה הדפסים של נבחרות ספורט למיניהם מה שעשוי לגבש מאוד בין כל השחקנים. עוד ניתן לבצע עליה הדפסה לוועדי עובדים ולשאר מטרות מגבשות.

חולצות אמריקאיות למגוון טיולים

בגלל מגוון האיכותיות של החולצה, היא מתאימה גם לטיולים ולמגוון אירועים. במידה ומשלבים בה הדפס מיוחד הוא משדרג את החולצה ונותן לה טון עיצובי מעניין ומיוחד שיש רק לכם. בארץ החמה שלנו, חולצות נוחות ונעימות הן סופר חשובות הן יכולות לעשות את כל ההבדל בין סבל והנאה. אם לובשים חולצה שמזיעים בה והיא אינה סופגת את הזיעה, כל הטיול יכול להיהרס לנו. אם במידה והלבוש שלנו עושה עמנו חסד ומתאים את עצמו לאקלים ולגוף, שכן ההרגשה היא נעימה ומשחררת מאוד. לכן חולצות אמריקאיות שגם יכולות לספוג את הטאץ' האישי שלנו באמצעות הדפסה מקורית הן הבחירה האולטימטיבית.

לחץ כאן לגלריית הדפסה על חולצות

מידות לכולם

החולצות הללו מגיעות בכל המידות הרגילות גם לנשים וגם לגברים; חולצות אמריקאיות קצרות או חולצות אמריקאיות ארוכות. ניתן להשיג חולצות אמריקאיות צבעים ובגוונים כאשר הגוף בלבן והשרוולים מגיעים בשלל צבעים: שחור, אדום, ירוק, צהוב, כתום ועוד. חשוב לכבס ב30 מעלות ללא חומר הלבנה.

 

לפרטים נוספים על הדפסה על חולצות תוכלו להשאיר לנו פרטים בדף צור הקשר 

או להתקשר לטלפון במס': 03-9021711