זכיינות אופנה

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
זכיינות אופנה
Rate this post

אם אתם אוהבים אופנה, נושמים אופנה וחושבים על אופנה מהרגע שבו קמתם בבוקר ועד שאתם עוצמים עיניים בלילה, ובנוסף, יש לכם גם חוש לעסקים, ודאי שקלתם יותר מפעם אחת להקים חנות אופנה משלכם.

חנות שבה אתם תקבלו את הלקוחות, תציגו בפניהם את הקולקציות החדשות שבחרתם ותחכו להם מחייכים מחוץ לתאי המדידה. אולם, חובבי אופנה רבים ומוכשרים מצאו את עצמם חסרי אונים מול כוחות השוק, מול העבודה היום יומית עם ספקים, לקוחות, רשויות ועובדים. לכן, חנויות אופנה רבות שנפתחו עם המון כוונות טובות, ידע ואהבה לתחום, נסגרו תוך זמן קצר. זה עולם קשה שם בחוץ וצריך המון כוחות כדי להתמודד איתו בהצלחה.

באנר - פרינטי לי

יזמות בתחום

מה עושים אותם יזמים חדורי מוטיבציה, החוששים מפתיחה של עסק עצמאי לחלוטין בתחום האופנה? אם הם לא רוצים לוותר על החלום, הם פונים אל אחת מרשתות האופנה הפועלות בישראל, על מנת להגיע איתה להסכם זכיינות. במסגרת הסכמי זכיינות אופנה, משלמים היזמים לרשת האופנה דמי זכיינות חד פעמיים, מתחייבים לרכוש ממנה פריטים במחירים מסוימים ובכמויות מסוימות ולשלם תמלוגים חודשיים הכוללים, בין השאר גם השתתפות בהוצאות הפרסום של הרשת. למה זה כדאי? כי במקום לעשות הכול בכוחות עצמם, הזכיינים נסמכים על הידע המקצועי והעוצמה השיווקית של הרשת המזכה. במקום לפעול לבד, הם פועלים כחלק מארגון מקצועי ומנוסה, ויחד עם זאת מקבלים בעצמם לא מעט החלטות בנוגע לסניף בבעלותם

למגוון רחב של חולצות טריקו מודפסות לחצו כאן

הצעד הראשון בהקמתה של חנות אופנה בזכיינות, כחלק מרשת אופנה, הוא חתימה על הסכם זכיינות עם הנהלת החברה. הסכם המפרט את על החובות והזכויות של שני הצדדים. בבואכם לחתום על הסכם זכיינות אופנה, מומלץ שיהיה לצדכם עורך דין מומחה, כמו עו"ד גיא קולן, בעליו של משרד בוטיק המתמחה בתחום הזכיינות בישראל.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה