זיכיון אופנה

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
זיכיון אופנה
Rate this post

כמו שלא כל בגד או כל גזרה לא מתאימים למבנה גוף של כל אחד ואחד, כך גם הסכמי זכייניות אופנה, שונים מרשת לרשת. למרות שעל פניהם הסכמי זכייניות אופנה נראים דומים זה לזה בעין בלתי מקצועית, קיימים ביניהם הבדלים משמעותיים, העשויים להשפיע על כדאיות ההסכם עבור הזכיין. רוב הסכמי הזכיינות בתחום האופנה, מגדירים את גובה דמי הזכיינות, התמלוגים החודשיים וההשתתפות בהוצאות הפרסום, אותם מתחייב הזכיין לשלם לרשת המזכה. בנוסף כוללים הסכמים אלה סעיפים המתייחסים אל ניהול המלאי, כגון חולצות טריקו, הערבויות השונות ועוד. לכן, אם אתם מעוניינים לחתום על הסכם זכיינות שיתאים לכם, אתם זקוקים לייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

t-shirt-store

תחילת הזכיינות בליווי מקצועי

משרדו של עורך הדין גיא קולן, הוא משרד בוטיק המתמחה בזכיינות. מייסד המשרד, הנו עורך דין מנוסה אשר שימש כיועץ משפטי של רשתות מובילות וכמנהל הפיתוח העסקי של רשת ארומה. במהלך השנים, צברו עו"ד קולן ואנשי הצוות שלו ניסיון וידע חסרי תקדים בהיקפם בנוגע לתחום הזכיינות בישראל. תוצאה של ייצוג של יזמים ו רשתות מזכות רבות. את הניסיון והידע הזה, הם ישמחו להעמיד לרשותכם במסגרת ייעוץ משפטי מתמחה. עו"ד קולן ואנשי משרדו יעברו אתכם על כך סעיף וסעיף בהסכם הזכיינות ויסייעו לכם במהלך המשא ומתן עם הרשת המזכה על מנת להבטיח כי הסכם הזכיינות שתחתמו יהיה הוגן ומשתלם עבור שני הצדדים.

בין אם אתם חולמים כבר שנים להקים עסק בתחום האופנה ובין אם אתם מתעניינים באופנה מבחינה עסקית בלבד, רכישת זכיינות אופנה של רשת מובילה עשויה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתעשו. אולם לפני שאתם מתחילים בתהליך ההפיכה שלכם לזכייני אופנה, יש עוד החלטה טובה אחת שאתם יכולים לקבל: ליצור קשר עוד היום עם משרדו של עורך הדין גיא קולן, המומחה לדיני זכיינות.

פרינטי לי מציעה מגוון רחב של חולצות מודפסות למטרות שונות – לחצו כאן להתרשמות

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה