הזמנת חולצות מודפסות

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הזמנת חולצות מודפסות
Rate this post

חולצות מדפסות, הן מוצר מבוקש מאוד בקרב עובדי חברה ועסקים רבים, הרי לחולצות אלו יש יתרון גדול והוא בידול עובדי החברה

משאר האנשים המסתובבים במקום, כך שלקוחות יוכלו לזהות את העובדים על ידי חולצתם. כיום, יש איכותיות שונות של הדפסה, חלקם גבוהות במיוחד וחלקם פחות, אך כמובן שיש צורך להיעזר בחברות אשר מחזיקות בציוד משוכלל לצורך הדפסה על חולצות בצורה מקצועית וברורה. על חולצות ניתן להדפיס כל שתרצו, אם זה תמונה, לוגו החברה, כיתובים שונים והרשימה עוד ארוכה.

חשובת בחירת חולצות איכותיות

ברוב המקרים, כאשר מדברים על חולצות מודפסות, חברות מזמינות כמות לא קטנה, כך שיש לבחון היטב גם את איכות הבד של החולצות המודפסות וגם את איכות ההדפסה. דבר זה חשוב מכיוון שעובדים נמצאים לא מעט שעות עם חולצות אלו, כך שחשוב שהן יהיו עם בד איכותי ונושם אשר עשוי מ – 100% כותנה משובחת ולא מחומרים סינתטיים שאינם נושמים. לגבי ההדפסה, חשוב שתהיה הדפסה איכותית כזאת שלא מתקלפת לאחר מספר כביסות, כך תוכלו עובדי החברה יוכלו ליהנות מחלצה איכותית וגם לבל נשכח כי וודאי לא תרצו שעובדי החברה יסתובבו על חולצות בלויות בהם הכיתוב מתקלף.

שימושים נוספים לחולצות מודפסות

חולצות מודפסות יכולות לשמש גם למטרות נוספות, בין אם מדובר על חולצות לקייטנות בבתי ספר וגנים, חולצות לפעילות ספורטיבית לילדים או מבוגרים, חולצות לימי כיף וגיבוש לעובדי החברה, חולצות לטיולים מאורגנים, חולצות לצורך מיתוג ופרסום והברה, חולצות מודפסות עם כיתובים מדליקים לאירועים שונים והרשימה עוד ארוכה. למעשה, ניתן לראות כי יש לא מעט ביקוש בשוק לחולצות אלו, כך שיש לבחון היטב את האיכות של החולצות.

כמובן שאם יש לכם צורך בחולצות זמניות לעובדים זמניים או לדיילים, או בכלל לכל מקרה אחר בו החולצה תהיה בשימוש פעם אחת, תוכלו לבחור איכות "סבירה", אך אם מדובר בחולצות בהם תבצעו שימוש יום ימי בהן, כמובן שמומלץ לבחור את החולצות האיכותיות ביותר הן מבחינת סוג הבד והן מבחינת איכות ההדפסה. חשובת בחירת חולצות איכותיות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה