מגוון עיצובים להדפסים על חולצות
Rate this post

בין אם אתה בעל עסק, מדריך בתנועת נוער, ראש מועצת תלמידים, רס"פ, מאמן קבוצת ספורט או אפילו "סתם" חבר שמארגן מסיבת רווקים או בן המארגן חתונת כסף להוריו – החלטת שהדרך הנכונה לציין קבוצה, מוצר או אירוע מסוים אשר באחריותך, הנה על גבי חולצות מודפסות. בחירה מצוינת! הדפסה על חולצות היא דרך טובה להעביר מסרים חברתיים או שיווקיים, ליצור תחושת איחוד של קבוצה או צוות ולייחד אתכם ביחס לסביבה.

 

חולצה ירוקה עם הדפס לבן  חולצה בורדו עם הדפס לבן - פרינטי לי

איך מבצעים הדפסה על חולצות?

ראשית יש לבחור כמובן את המסר שעל החולצה המודפסת להעביר, לאחר מכן יש לבחור את הטקסט, הלוגו או האיור המתאימים, כאשר ניתן כמובן לשלב אותם יחד. את השלב הזה אפשר לבצע באופן עצמאי או בעזרת המעצב של חברת ההדפסות אשר בשירותיה אתם בוחרים להשתמש. לאחר מכן תצטרכו לבחור את סוג החולצה הרצויה לכם (חולצות דרייפיט, כותנה, בד סינתטי או מעורב), כמות החולצות וסוג ההדפס (צבע אחד, מספר צבעים, שטוח, בולט) ובהתאם לכך תיבחר טכניקת ההדפסה.

מה הן טכניקות ההדפסה הקיימות?

קיימות שתי טכניקות עיקריות: דפוס משי והדפסה דיגיטלית: דפוס משי מחייב הכנת גלופה ולכן יתאים יותר להכנת כמות גדולה של הדפסה על חולצות בעוד שהדפסה דיגיטלית מתאימה לכמות קטנה של חולצות או אפילו לחולצה בודדת. מבחינת מגוון הצבעים הרי שבדפוס משי ניתן לשלב מגוון מוגבל של צבעים ומומלץ שלא לבחור איור בדוגמא מורכבת, בעוד שבהדפסה דיגיטלית ניתן לבצע הדפסות מורכבות במגוון רב של צבעים ואף להדפיס תצלומים.

איכות ההדפסה ועמידותה תלויים בעיקר באיכות הצבע שנעשה בו שימוש: פלוק ופלקס (ויניל) הינם צבעים באיכות גבוהה שאינם דוהים, נסדקים או מתקלפים אולם בסוג הדפסה זה ניתן להדפיס רק גרפיקה בעלת צבעים מופרדים. גרפיקה פשוטה נעשית בטכניקת הדפס משי עם דיו פלסטיסול על גבי נייר מיוחד. גרפיקה מורכבת נעשית באמצעות מדפסת הזרקת דיו גם כן על גבי נייר מיוחד. בשני המקרים מועברת התמונה באמצעות חום ולחץ גבוה מן הנייר אל החולצה. טכניקה זאת פועלת טוב יותר על גבי חולצות בהירות.

לסיכום: ניתן להשתמש בעיצוב קיים או לעצב בעצמכם, להדפיס כמות קטנה או גדולה של חולצות, על גבי מגוון של סוגי חולצות ובמגוון טכניקות – הכל על פי העדפותיכם והתקציב העומד לרשותכם. חולצות מודפסות יסייעו בהעברת רעיון או מסר, יגרמו לתחושת ייחוד ואחידות בקבוצה, יעלו את המורל וישמרו כמזכרת לשנים רבות.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

צרו איתנו קשר
התקשר עכשיו
מפת הגעה