הדפסים ייחודיים לצעיפים

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
הדפסים ייחודיים לצעיפים
Rate this post

צעיף ועליו מודפס הלוגו של קבוצת כדורגל הוא פריט מאוד שכיח ופופולרי, ואפשר למצוא אותו כמעט בכל בית בישראל ובעולם כולו. יחד עם זאת, הדפסים ייחודיים ניתן לבצע גם עבור צעיפים המיועדים למטרות שונות לחלוטין, בין שמדובר על אירועי חברה, אירועים פרטיים או קולקציה ואפנתית אישית לעונת החורף, שאותה אתם רוצים לבנות על פי טעמכם, ובצורה קלה וזמינה. הדפס ייחודי הוא הדפס שאתם קובעים אותו כייחודי, וגם הדפס של תמונה שלכם או של ילדיכם, הדפס של טקסט שאתם מאמינים בו על גבי צעיף, הוא הדפס מאוד ייחודי.

צעיפים מודפסים

אפשר לעצב באופן עצמאי לחלוטין

יחד עם זאת, ישנו עוד מגוון רחב מאוד של רעיונות להדפסים ייחודיים על גבי צעיפים, וגרפיקות משעשעות או גרפיקות שמעבירות מסר חשוב, טקסטים חכמים, משעשעים או עם פואנטה, וישנה כמובן תמיד האפשרות שאתם תחליטו בדיוק מה יודפס על גבי הצעיף שלכם, תציירו את זה בעצמכם, תעצבו את זה בעצמכם, תבחרו בעצמכם את הצבעים, הפונט, גודל הפונט וכל אלמנט אחר בעיצוב, על מנת ליצור את העיצוב המתאים לכם ביותר עבור הצעיף.

לפריטים נוספים של חברת פרינטי לי כמו חולצות ואביזרים לחתונה לחצו כאן

להתאים את המסר לאירוע או למטרה

במידה ומדובר באירוע המתקיים במהלך עונת החורף, תוכלו להדפיס סט שלם של צעיפים למשתתפי האירוע עם מסר הקשור ישירות לאירוע עצמו, עם תמונות של חתן או כלת האירוע, או פשוט צעיף אופנתי ואסתטי ובו משולב המסר שלכם בקטן, כך שכל אורח יוכל ליהנות מהצעיף ביום יום, אבל גם תמיד יזכור אתכם ואת האירוע בו קיבל את הצעיף.

אפשר גם להסתייע באנשי המקצוע המתאימים

אם יש לכם מסר ייחודי שאתם רוצים להדפיס על צעיפים, אבל חסר לכם הידע והכישרון להביע את זה בגרפיקה הנכונה, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע במקומות בהם מבצעים את ההדפס, ואלו יוכלו לחשוף אתכם למגוון רחב מאוד של עיצובים ודוגמאות, להמליץ לכם על שילובי טקסט וגרפיקה, ואפילו לסייע לכם במציאת הדרך הטובה ביותר להציג את המסר או דוגמת העיצוב בצורה האטרקטיבית ביותר, וכזאת שגם מתאימה להדפסה על גבי צעיף.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה