הדפסה על קפוצ'ונים
Rate this post

הדפסה על קפוצ'ונים במבחר סגנונות ועם הדפס מותאמים על צורככם. מובטח שירות מהיר ומקצועי

קפוצ'ונים הם בין הבחירות המועדפות של רבים בעונת החורף, ולא בכדי. בעוד שאופנות שונות מתחלפות ואחרות מחליפות אותן, הם נותרים באופנה ומככבים בכל קטלוג חורפי. הקפוצ'ונים הנם בעלי מראה מחמם אבל יותר מכל – הם מעניקים חוויה מפנקת ועוטפת המאפשרת להתכרבל גם בימים הקרים ביותר. ישנם סוגים שונים של קפוצ'ונים העשויים בדים מסוגים שונים ולכל סוג ייעוד משלו.

הדפסה אישית על קפוצ'ונים לפי הזמנה

בחירת קפוצ'ונים והדפסה אישית עליהם יכולה להיות עניין ממכר. מאחר ושירותי הדפסה על קפוצ'ונים מוצעים כיום במחירים נוחים לכל לקוח, ניתן להפוך את הגרדרובה כולה למגוון אפשרויות המבוססות על קפוצ'וני הדפסה. קפוצ'ונים להדפסה יכולים להיות גם קפוצ'ונים קיימים אותם מביאים הלקוחות מהבית ויכולים להדפיס עליהם כל הדפס העולה על רוחם. הדפסים אלו יכולים להיות הדפסים מסדרות מצוירות, מסרטים שונים ועוד.

חוויה מהנה ובלתי נשכחת

על מנת להפוך את ההדפסה לחוויה מהנה ניתן לבצע את ההזמנות אפילו באופן אישי. מדובר במתנה אטרקטיבית ואידאלית לחברים קרובים, אפשרות של הענקת מתנה לבני זוג ואפילו העשרה של הארון בקפוצ'ונים שונים עם הדפסה על פי בחירה אישית. חשוב לבחור איכות גבוהה של הבדים מהם עשויים הקפוצ'ונים ולבדוק היטב את אפשרויות ההדפסה על הקפוצ'ון. יש לזכור כי לא כל בד מתאים להדפסה ולכן חשוב לבדוק את התנאים לעומק לפני שמתחילים בתהליך.

הדפסה על קפוצ'ונים במבחר צבעים ובאיכות גבוהה במיוחד. ניתן לבצע הזמנה גדולה וגם הזמנה קטנה על פי בקשת הלקוח. הדפסה על קפוצונים למגוון מטרות: סיום טירנות, טיול שנתי ועוד והכל במחירים משתלמים במיוחד!

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

צרו איתנו קשר
התקשר עכשיו
מפת הגעה