הדפסה על מוצרי פרסום
Rate this post

להוביל מסע פרסומי על גבי חולצות מודפסות, זו דרך חכמה, יעילה, אפקטיבית וחביבה על רבים מבתי העסק בארץ ובעולם. כאשר בית עסק מתכנן קמפיין פרסומי, ברוב המקרים הקמפיין יכלול פליירים, שלטי חוצות ומוצרי נישה כאלה או אחרים, המפרסמים את המוצר או השירות. בשנים האחרונות הפכו החולצות המודפסות לחלק חשוב מהמסע הפרסומי. ניתן לראות שכל שחקני קבוצות הספורט למיניהן לבושים עם חולצות מודפסות של החברה או הגוף שמממן אותם, חברות ידועות כמו נייק ואדידס דואגות למתג את עצמן באמצעות הדפסה על מוצרים הנושאת את לוגו שלהן ועוד.

באם יש לך קמפיין פרסומי שאתה מעוניין להריץ או שאתה מעוניין לפרסם ולשווק שירות או מוצר כלשהו, עיצוב חולצה תואמת יכול להיות בדיוק הדבר המתאים בשבילך, אצלנו בפרינטילי תמצא את כל הסיוע שאתה צריך על מנת לקבל הדפסה על מוצרים .

יתרונות השימוש בחולצות מודפסות

חולצה מודפסת היא שלט פרסומי מהלך- הדפסה על מוצרים הן בגדר שלט פרסומי אשר נמצא בתנועה מתמדת. יתרה מכך אם מדובר באדם אשר חובב תחום מסוים והחולצה שייכת לנישה של אותו התחום, סביר להניח שאותו אדם יסתובב בקרב אנשים עם תחומי עניין זהים לשלו. מכאן שהקמפיין הפרסומי על גבי החולצה המודפסת לא רק שיהיה נע ונד אלא גם יגיע לקהל היעד המתאים. חולצה מודפסת היא מהלך פרסומי בעליות זולות – עיצוב חולצה בהתאם לצרכי הפרסום שלך הינו זול משמעותית מפרסום בשלטי חוצות. ניתן לעצב מספר מוגבל של חולצות ולחלק אותן לקבוצה של איש ואלו יסתובבו עם החולצות כשלט פרסומי.

חולצה מודפסת היא שלט פרסומי מהלך – הדפסה על מוצרי פרסום הן בגדר שלט פרסומי אשר נמצא בתנועה מתמדת. יתרה מכך אם מדובר באדם אשר חובב תחום מסוים והחולצה שייכת לנישה של אותו התחום, סביר להניח שאותו אדם יסתובב בקרב אנשים עם תחומי עניין זהים לשלו. מכאן שהקמפיין הפרסומי על גבי חולצה מודפסת לא רק שיהיה נע ונד אלא גם יגיע לקהל היעד המתאים.
חולצה מודפסת היא מהלך פרסומי זול – עיצוב חולצה בהתאם לצרכי הפרסום שלך הינו מהלך זול יותר מפרסום בשלטי חוצות. ניתן לעצב מספר מוגבל של חולצות ולחלק אותן לקבוצה של איש ואלו יסתובבו עם החולצות כשלט פרסומי.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה