הדפסה על מוצרים

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
הדפסה על מוצרים
Rate this post

חלק בלתי נפרד מעולם השיווק המודרני הוא השימוש בהטמעת לוגואים על מוצרים. אין חברה בעולם שתוותר על מיתוגה. זהו הא-ב של עולם העסקים.

לפעמים הדפסות נעשות באופן מסודר במפעל בו מיוצר המוצר ולפעמים נאלצים המשווקים או המייבאים לעשות הדפסה על מוצרים שהובאו על מנת לשים את הלוגו שלהם. תהליך הדפסות על מוצרים הוא תהליך חשוב גם על מנת לקבוע עובדות על גבי מוצרי פרסום כמו הוראת שימוש במקרה של תרופות למשל או הוראות הרכבה במקרה של מוצרים להרכבה עצמית.

במקרה של מאכלים חשוב לעשות הדפסות של מרכיבי המאכל בעברית או מידת הכשרות שלו. מדבקות יכולות לבוא כתחליף להדפסה ישירות על המוצר אך יש סיכון בכך שהמדבקה תיתלש בעקבות לחות למשל. תמיד עדיף יהיה לעשות את ההדפסות על המוצרים, כגון חולצות מודפסות או כובעים, תיקים ומוצרי משרד באופן ישיר מבלי לפגוע כמובן באופי האסתטי של המוצר. לרוב הדפסה כזאת תבוצע בפינה או במקום פנימי שאינו נראה לעין. צריך לקחת בחשבון את האחריות הגדולה שמולה ניצבים כאשר מבצעים הדפסות על מוצרים, במיוחד אם מדובר במוצרים מצילי חיים כמו תרופות.

תוכן ההדפסה

הקפדה על תוכן ההדפסה היא שלב חשוב מאוד בשל כך. צריך לעבור כמה וכמה פעמים על מה שמתוכנן להיות מודפס על מנת לא לגרום לטעויות אנוש. במידה וישנם הוראות מורכבות למשל צריך לחשוב ולתכנן ניסוחים מדויקים שיהיו מתומצתים מצד אחד ושאינם משתמעים לשתי פנים מצד שני. דבר חשוב נוסף שצריך לקחת בחשבון לפני הדפסה על מוצר הוא החומר ממנו עשוי המוצר ועליו צריך לעשות את ההדפסה. לא כל החומרים מתאימים להדפסות או שההדפסה עליהם פשוטה. מדפסות מיוחדות מבצעות את עבודת ההדפסה על חומרים שונים. ישנן מדפסות אשר מתאימות לדגמי תלת מימד. ישנה האופציה של הדפסה באמצעות העברת תרמו, כמו הדפסה על חולצות בית ספר ותנועות נוער.

כלומר הכנת שבלונה שעליה מוטמע התוכן שיש להדפיס אותו ואחר כך ע"י לחץ תרמי התוכן מועבר אל המוצר. לפעמים הדפסות על מוצרים אינן מתאפשרות בדרך זו מחשש לפגיעה בחומרי המוצר. במקרים כאלה ניתן להכין שבלונת חורים ולהשתמש בהתזת דיו בדרך הישנה והטובה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה