הדפסה על כובע רחב שוליים

By ספטמבר 7, 2016מאמרים
הדפסה על כובע רחב שוליים
Rate this post

מימי ימימה היה מקובל בעולם הציביליזציה שגברים יצאו מביתם חבושי כובעים רחבי שוליים. ואם הכלל לא היה נשמר אזי הדבר היה נחשב לטעם רע. צרפתים, אמריקאים, רוסים, אנגלים: לגברים של בני הלאומים האלה היה דבר במשותף כובעים וכמו כן כובעים רחבי שוליים בפרט. לאורך הדורות סוגים שונים של כובעי השוליים הומצאו ע"י בני האדם.

הדפסה על כובע רחב שולייםהדפסה על כובע אוסטרלי חלק

סוגי כובעים

כובע "סיר"

כובע שוליים זה מיוצר מפרוות שפן. כאשר היו מייצרים את הכובעים היו משרים את הפרווה בחומרים מסוכנים למדי כמו: כספית וחומר של לק. מה לא היו עושים בשביל האופנה!

כובעי הלבד

בעלי השוליים בשם "הומבורג" היו כובעים רחבי שוליים מכופפים מעלה וקעורים למעלה באמצע. כובע רחב שוליים הומצא בעיר הגרמנית באד הומבורג.

כובע "הטרילבי"

כובע שמזכיר במקצת את כובע ההומבורג במיוחד על פי הקיעור באמצע. בעיקרו בצבע חום והיה נהוג להיות על ראשיהם של סוכני ההימורים במירוצי סוסים. החברה שהיתה מייצרת את כובעי "הטרילבי" נקאת "בורלינו" ושמה מופיע על סוגים אחרים כובעי שוליים כמו כובעי קש.

למוצרים מודפסים נוספים על ידי חברת פרינטי לי לחצו כאן

כובע "פדורה"

היה כובע שהיה נהוג אצל הגברים בשנות 1910-1940 . כובע רחב שוליים אלגנטי זה העשוי לבד גם כן היה משותף הן לבלשים פרטיים והן לפורעי החוק. סימן ההיכר שלה היה סרט שעטף את כתר כובע רחב שוליים זה. מלבד זה הוא היה קעור גם בצדדיו מלבד וגם באמצע. מטרת הקעורים בצדדים היה בשביל להכניס בקלות את האצבעות לתוכם ואז במהירות להרים את הכובע בפני בחורה יפה או להוריד אותו עוד יותר למטה אם הם היו רוצים להסתתר. כל הגיבורים המאצ'ואיסטיים של התקופה היו חייבים לשים כובע זה. האפנתיים ביותר היו מורידים את קדמת השולים על העיניים ואילו את האחור היו מגביהים.

כובע רחב שוליים היה לסימן היכר של תחילת המאה ה-20 , בחשיבותו אפשר להשוות את זה למשהו כמו העניבה אצל גברים של היום. יהיה זה בלתי אפשרי לחשוב על גיבורי הקולנוע הגדולים כמו אינדיאנה ג'ונס או המפרי בוגארט בלעדיו.

חובבי הכובעים של היום יכולים להיאנח בצער שכן ואפנת כובעי השוליים אצל הגברים נשארה קצת מאחור. פרינטי לי מספקים שירות הדפסה על כובעים מהיר ומקצועי.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה