הדפסה על חולצות מנדפות זיעה – לספורטאים ובכלל

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הדפסה על חולצות מנדפות זיעה – לספורטאים ובכלל
Rate this post

חולצות מנדפות זיעה באיכות גבוהה במיוחד אצל פרינטי לי. אנו מבצעים שירות הדפסה על חולצות מהיר ואיכותי עד בית הלקוח

הדפסה על חולצות דרייפיט מנדפות זיעה  מעיל-טייסים

חולצות מנדפות זיעה הן חולצות מיוחדות העשויות מבד מאוד אוורירי המאפשר לזיעה להתנדף בקלות מעל פני הגוף, ועל כן מתאימות מאוד לפעילות ספורט. אלו הן חולצות הנלבשות על ידי ספורטאים מקצוענים, קבוצות כדורגל וכדורסל וכדומה, וניתן להשיג אותן במגוון רחב של עיצובים, גזרות וצבעים. הדפסה על חולצות מנדפות זיעה היא הדפסה כמו כל הדפסה אחרת על חולצות, אלא שבמקרה זה יש להתאים את מאפייני ההדפסה לסוג הבד, ועבודה כזאת אתם רוצים לבצע במקום מקצועי בלבד, מקום המתמחה בתחום ההדפסה על חולצות ואוחז בכל היכולות לספק את כל הפתרונות הקיימים בתחום.

עבודת הדפסה אופיינית לקבוצות ספורט מקצועני

הדפסת חולצות מנדפות זיעה היא פעולה הנדרשת בעיקר על ידי גורמים הקשורים לעולם הספורט, ובדרך כלל על ידי הגורמים המקצועניים שבהם. עבור גורמים אלה מקצוענות הוא ערך יסוד, שחייב לעבור כחוט השני בכל הפעילות הספורטיבית, ובהתאם לכך גם החולצות אותן לובשים הספורטאים צריכות לשדר מקצוענות, כשהדבר האחרון שרוצים לראות אותם גורמים הוא שחקן שעולה על המגרש וההדפסה על חולצות מתחילה להתקלף, שהמספר על גבי החולצה נראה קטוע כי ההדפסה במקום נעלמה וכדומה. חולצות מנדפות זיעה הן מלכתחילה פריט לבוש בעל אופי מקצועני בענף הספורט ובתחום של חולצות צבא אזרחיות, ובהתאם לכך גם פעולת ההדפסה על גבי החולצה חייבת להיות מקצוענית עד הסוף.

מגוון סוגי חולצות בעיצובים, גזרות ואורכים שונים

במסגרת הדפסת חולצות מנדפות תוכלו להדפיס כל סוג של גרפיקה ולבחור את סוג החולצה המתאים לכם בכל פרמטר. בכלל זה תוכלו לבחור בין גופיה לחולצה, את גזרת ואורך החולצה, אורך השרוולים, עם או בלי צווארון, צבע הבסיס של החולצה, מאפיינים נוספים של בד החולצה וכדומה. כמו כן, תוכלו לבצע הדפסה של כל סוג של גרפיקה, החל בקובץ דיגיטלי אותו תספקו לעסק המדפיס וכלה בשלל אפשרויות שתוכלו למצוא בבית העסק עצמו. בהיבט זה חשוב שכל פרט ופרט שיודפס על גבי החולצה, ישדר מקצוענות, והדברים יורדים עד לרמה של גודל הפונט, סוג הפונט של מספר השחקן וסוג הפונט של שמו. בעולם זה ישנם פרטים רבים, וכל אחד מהם משפיע על המראה הכולל של החולצה.

מגוון רחב של אפשרויות הדפסה על כל חלקי החולצה

כמו כן, במסגרת עבודת ההדפסה תוכלו לשלב הדפסות על כל חלקי החולצה, באזור הבטן, באזור החזה, באזור הגב, השרוולים ואפילו הצווארון. כמו כן, תוכלו לשלב עבודת ריקמה של לוגו המועדון או של הספונסרים שצריכים להופיע על גבי החולצה. אחרי שאמרנו את זה, חולצות מנדפות משמשות גם אנשים פרטיים, וגם במקרה זה תוכלו ליצור לעצמכם את החולצה המעוצבת הפרטית שלכם עם שלל אפשרויות הדפסה בשלל סגנונות ועם מגוון מסרים שאותם תוכלו להעביר דרך החולצה אותה אתם לובשים. עבודת הדפסה אופיינית לקבוצות ספורט מקצועני.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה