הדפסה על חולצות לעסקים – תלבושת ייצוגית לעסק

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הדפסה על חולצות לעסקים – תלבושת ייצוגית לעסק
Rate this post

שירות הדפסה על חולצות לעסקים מהיר ואיכותי עם חברת פרינטי לי. ניתן לבצע הזמנות קטנות או גדולות על פי הצורך.

חולצות לעסקים הן בדרך כלל חולצות המשמשות את צוותי העובדים ואף המנהלים בעסק, ומיועדות ליצור מראה ייצוגי עבור העסק. אנשי מכירות, מוכרנים, דיילים ודיילות, טכנאים, צוותי עבודה ושירות וכדומה, כל אלה הם עובדים המייצרים מגע רב מול לקוחות החברה ומול גורמים חיצוניים, ובדיוק בנקודות אלה רוצה החברה להביא את עצמה בצורה הטובה ביותר בפני הלקוח.

חולצות לעסקים יכולות להיות גם חולצות בהן נעשה שימוש חד פעמי עבור אירוע מסוים, או שימוש חוזר עבור סוגים מסוימים של אירועים. כך למשל, חברת משקאות המשתתפת בפסטיבלים, תערוכות ואירועים בהם מוצגים משקאות החברה, ושם רוצה החברה למתג את עצמה גם ובעיקר על ידי תלבושת העובדים.

אפשרות לבחירת כל גרפיקה, טקסט, צבע וסוג חולצה

על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, כל שצריך לעשות הוא להזמין שירות הדפסה על חולצות לעסקים, שירות המוצע על ידי שורה של בתי עסק המתמחים בתחום של הדפסה על גבי חולצות, כשבידי הלקוח האפשרות לבחור כל פרט ופרט בחולצה המודפסת החל מסוג החולצה והבד, דרך צבע החולצה וכלה בגרפיקה, הטקסט, הצבעים, סוג הגופן וגודל הגופן וכדומה.

את הגרפיקה והטקסט הנבחרים אפשר לשלב באמצעות קובץ דיגיטלי אותו מספק הלקוח, או באמצעות שלל אפשרויות המוצעות בקטלוגים של בית העסק. במרבית המקרים של חולצות לעסקים, ההדפסה מבוססת על קבצים גרפיים המסופקים על ידי העסק ומכילים את לוגו העסק, שם העסק, הסלוגן השיווקי וכדומה.

חבילת שירות מקצה לקצה על ידי בית העסק

את עבודת ההדפסה אפשר בהחלט להשאיר לבית העסק המבצע, ובמקרים רבים תוכלו פשוט לספק הנחיות מדויקות, ובית העסק ידאג לכל הנדרש לרבות הזמנת החולצות עצמן שעל גביהן תבוצע ההדפסה. עליכם לספק את כל הפרטים הנדרשים בצורה מדויקת, לספק את קבצי הגרפיקה הנדרשים, וכן עליכם להבטיח שעבודת ההדפסה אינה מצליחה עד שאתם מקבלים את הגרפיקה הסופית לאישור שלכם. הדפסה על חולצות לעסק מחייבת אתכם לחשוב על נושאים נוספים פרט לנושא הגרפיקה והנראות, ובכלל זה סוג ואיכות החולצה, סוג הבד, מידת האווריריות של הבד וכדומה.

לחץ כאן לבחירת סוג החולצה המודפסת

מומלץ לעבוד עם ספק קבוע המכיר אתכם ואת צרכי העסק

כאמור, בתי עסק מקצועיים המציעים את השירות, יספקו לכם ייעוץ מלא, ובהיבט זה, במידה ואתם זקוקים לחולצות מודפסות לעסק בתדירות גבוהה או חוזרת, רצוי למצוא בית עסק אחד שאיתו תעבדו באופן קבוע, בית עסק שמכיר אתכם, את הדרישות שלכם את המאפיינים הגרפיים והפונקציונליים של החולצות, ויודע בדיוק מה לעשות, כשבכל משימה אתם פשוט יכולים לספק גרפיקה שונה והוראות שונות, אך בסך הכל הדברים הם די קבועים, והידע המקצועי הנצבר סביב ההדפסה לעסק שלכם מאפשר לכם להפוך את כל התהליך והטיפול בנושא לקלים יותר.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה