הדפסה על חולצות להפגנות

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הדפסה על חולצות להפגנות
Rate this post

חברת פרינטי לי מבצעת שירות הדפסה על חולצות להפגנות, שירות מהיר להזמנות גדולות וקטנות

חולצות מודפסות הוא אחד הכלים החשובים ביותר בכל הפגנה, והסיבה לכך היא מאוד פשוטה: בכל הפגנה ישנו מסר שאותו אנו רוצים להעביר בצורה הבולטת ביותר האפשרית, ולשם כך אנו עושים שימוש בשלטים גדולים, פליירים, מיצגים וכדומה. עשרות, מאות או אלפי מפגינים יכולים לייצר את הפלטפורמה הטובה, האפקטיבית והבולטת ביותר להעברת המסר, ומעבר לכך להצגת האחדות סביב המסר. ישנה חשיבות רבה לכך שבהפגנה תיראה אחידות בין כל המפגינים, וכי כולם ישאו עליהם את המסר המרכזי שאמורה ההפגנה להעביר, ואת זה בדיוק אפשר להשיג באמצעות שירות הדפסה על חולצות להפגנות.

חשיבות רבה מאוד לגרפיקה והטקסט המודפסים

הדפסת חולצות להפגנות היא לכאורה הדפסה כמו כל הדפסה אחרת על חולצות, ובמובנים רבים זה נכון לגמרי, אלא שכאשר מדובר על הדפסה למטרה זו, ישנה חשיבות רבה לאופן בו מוצג המסר על גבי החולצה, לשילובי הצבעים, לגודל הגופנים בטקסט, לגרפיקה בה עושים שימוש וכדומה. גרפיקה לא מתאימה, פרובוקטיבית מדי יכולה ליצור אנטגוניזם ביחס למפגינים, להפגנה ולמסר שלה. גרפיקה קלילה מדי עלולה שלא להעביר את המסר הנדרש בעוצמה הנדרשת. הדפסת חולצות בצבעים שונים, או הדפסות בצבעים שונים יכולה לפגוע במראה האחיד של המפגינים, וליצור פיחות בתחושת הכוח והעוצמה שמשדרת הקבוצה.

בחירת הגרפיקה, גודל הפונט וכל אלמנט שיסייע לכם להעביר את המסרב

התאם לכך, כאשר אתם רוצים להכין חולצות מודפסות להפגנה, חשוב מאוד לבחון את הדברים לעומק, ואף להתייעץ עם אנשים שמכירים את עולם ההפגנות ויש להם גם ניסיון ביצירת הפלטפורמה הטובה ביותר להעברת המסר. בסופו של דבר, לרשותכם עומד שטח מצומצם יחסית של חולצה, ובשטח הזה אתם רוצים להכניס את המסר בצורה הבולטת ביותר, כך שניתן יהיה לראות את המסר מרחוק, להבין אותו, וגם לספוג את ההשפעה שלו. לדברים אלה יש משמעות רבה בבחירת גודל הפונט, במורכבות של הגרפיקה, בניגודיות הצבעים של ההדפסה על גבי החולצה וכדומה. כאמור, את כל הפרטים האלה אתם אמורים לבחון בצורה יסודית ולייצר את מכלול הנראות של החולצה כולה.

אפשר להשתמש בחולצות פשוטות וזולות

חולצות להפגנות מודפסות בדרך כלל בתקציבים מאוד מוגבלים, ועל כן בסוג כזה של הדפסה, אתם לחלוטין לא אמורים להשקיע בחולצות איכותיות. במקרים רבים, עדיף להזמין את החולצות הזולות ביותר, חולצות מבד זול, גיזרה לא אטרקטיבית וכל אלמנט אחר שיכול להוריד את מחיר החולצה. הדברים נכונים לבטח כאשר מדובר על הפגנה של אלפי ועשרות אלפי מפגינים, אך בהחלט רלוונטי גם כאשר מדובר בהפגנות קטנות יותר, בעלות תקציב נמוך ומוגבל יחסית. את הכסף אתם רוצים להשקיע בעיצוב המסר, הגרפיקה והטקסט וכמובן באמצעי ההפגנה האחרים שאתם מתכוונים לעשות בהם שימוש. מקום מקצועי יוכל לתת לכם את הייעוץ המתאים גם לנושא של הדפסה על חולצות להפגנות.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה