הדפסה על חולצות בעיצוב אישי

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הדפסה על חולצות בעיצוב אישי
Rate this post

הדפסה על מגוון סוגי חולצות, חולצות בעיצוב אישי היא אפשרות הרבה יותר זמינה ונגישה ממה שרבים חושבים, ואם יש לכם טעם מאוד ייחודי בלבוש, וישנם פריטי לבוש שתמיד חלמתם ליצור בעצמכם, תוכלו לעשות זאת במגוון רחב של צורות ודרכים, ואחת מהן היא באמצעות הדפסה על חולצות בעיצוב אישי. המשמעות של אפשרות זו היא שתוכלו להביא איתכם גרפיקה שלכם, ציור שציירתם, ציור שציירו עבורכם או כל עבודת גרפיקה שנחשפתם אליה, אולי באינטרנט, והייתם רוצים להדפיס לעצמכם על החולצה, ובתוך דקות ספורות החולצה תהיה מוכנה על פי העיצוב האישי שלכם.

הדפסה על מגוון סוגי חולצות

בחירת גרפיקה וייעוץ מקצועי לעיצוב החולצההדפסה על חולצות בעיצוב אישי יכולה להתבצע על גבי מגוון רחב של סוגי חולצות, לרבות חולצות אמריקאיות, חולצות טריקו באיכויות שונות, חולצות ספורט, חולצות פולו ואפילו חולצות צווארון. כמו כן, תוכלו ליצור לעצמכם סט ביגוד שלם עם כובע וצעיף בעיצוב תואם ועם הדפסה תואמת. את האפשרות של הדפסה על חולצות בהתאמה אישית תוכלו למצוא בכל בית עסק המציע שירותי הדפסה על גבי חולצות, אלא שאתם רוצים לבחור מקום מקצועי ובעל מוניטין, כזה שמבטיח לכם הדפסה באיכות גבוהה, שתחזיק מעמד לאורך זמן ותצלח מחזורים רבים של כביסות.

בחירת גרפיקה וייעוץ מקצועי לעיצוב החולצה

כמו כן, בית עסק מקצועי העוסק בתחום זה יוכל לספק לכם את החולצה עצמה על פי דרישות שלכם, ואף יאפשר לכם לבחור את החולצה המתאימה לכם ביותר מתוך קטלוג מפורט שמספק לכם מידע על המידות הזמינות, הצבעים הזמינים, סוג הבד והמאפיינים שלו וכדומה. במקומות מסויימים אף יאפשרו לכם לשבת עם מעצב הבית, שיסייע לכם בגיבוש הגרפיקה הסופית וההתאמה של הגרפיקה לצבע החולצה, הכל על פי עקרונות העיצוב המקצועיים של עולם האופנה. באפשרותכם לשלב גם רקמה פרט להדפסה, או לבחור את האפשרות לבצע רקמה בהתאמה אישית במקום הדפסה על חולצות בעיצוב אישי. כל האפשרויות פתוחות בפניכם, ואתם רק צריכים להחליט מה הוא אותו עיצוב אישי שהייתם רוצים להביא לידי ביטוי בחולצה שאתם מכינים.

פרינטי לי מציעים שירות הזמנות מהיר של הדפסה על חולצות באיכות הגבוהה ביותר.

חבילת שירות מקצה לקצה לרבות קטלוגים עם שלל גרפיקות זמינות

אחרי שאמרנו את זה, אם אתם רוצים חולצה ייחודית משלכם, אבל אין לכם ממש כשרון עיצוב, או שאין לכם גרפיקה מועדפת ספציפית שאותה אתם רוצים להדפיס, תוכלו לגשת לאותם בתי עסק המציעים את השירות, ולבחור את הגרפיקה המתאימה לכם מתוך קטלוג עם אין ספור גרפיקות בכל הסגנונות. כמו כן תוכלו לשלב טקסט בגדלי גופן שונים, סוגי גופן שונים, צבעים שונים ושילובי צבעים לבחירתכם. בתי עסק מקצועיים בתחום יכולים להציע לכם מגוון רחב של גרפיקות ייחודיות, משעשעות, מרגשות, בעלות מסר חד או כל מודל גרפי וטקסטואלי שתבחרו לעצמכם בהתאם למסר שאותו אתם רוצים להעביר באמצעות החולצה, לעצמכם ולסביבה.

 

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות טופס צור הקשר

צרו איתנו קשר
התקשר עכשיו
מפת הגעה