הדפסה על בגדי עבודה

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
הדפסה על בגדי עבודה
Rate this post

לצורה בה מתלבש העובד לעבודה יש השפעה מכרעת על ההרגשה האישית שלו בעבודה, על תחושת ההזדהות עם מקום העבודה ועל התדמית אותה יוצר מקום העובדה בפני העובדים והלקוחות. הדפסה על בגדי עבודה של לוגו יכולה לתרום למיצוג העסק שלכם.

יותר ויותר מקומות עבודה מן המקצועות החופשיים, מצריכים מן העובד ללבוש בעבודה בגד עבודה מיוחד, הדפסה על מדי עבודה. מדי העבודה יכולים להיות סינרים למלצרים בפאב או בבית הקפה, סרבל עבודה עם כיסים לטכנאים בחברת התקשורת, וסט עם כיס לעובדים בסופר, חלוקים לבנים לעובדים במעבדה או במרפאה, בגדים מיוחדים לעובדי המטבח ועוד.

בגד עבודה הוא בגד אשר בראש ובראשונה לעובד צריך להיות נוח ללבוש אותו, מבחינת איכות וטיב הבד. בנוסף מדי העבודה צריכים להיות פונקציונאליים ולהתאים לכל סוג עבודה בנפרד. כיסים קטנים לעט והפנקס למלצר או תאים עם רוכסנים בסרבל לטכנאים בחברת התקשורת. בגד עבודה גם מסמל את מקום העבודה בו אנו עובדים, על גבי בגד העבודה יופיע סמל המוסד בו אנו עובדים או לוגו החברה. בגב מדי העבודה יכולים להופיע פרטי הטלפון ליצירת קשר או מילים כמו שאל אותי כיצד וכו'. הדפסה על בגדי עבודה יכולה לתרום לפרסום על העסק.

למאמר על הדפסה על חולצות במחירים אטרקטיביים לבתי עסק לחץ כאן

הדפסה על מדי עבודה

בפרינטי לי ייבאו עבורכם ולפי דרישתכם הדפסה על מדי עבודה מתאימים לכל סוג עבודה, על גבי בגדי עבודה יודפסו הלוגו והפרטים בהם אתם מעוניינים.

תוכלו להזמין בפרינטילי הדפסה על פריטי הלבוש הבאים: מכנסי דגמ"ח, חולצות עבודה, סרבלים, חלוקי מעבדה לגבר או לאישה, סינרים, ז'קט שף, מכנסיים, חולצות, כובעי שף וכובעים רגילים ועוד ככל העולה על רוחכם. את מדי עבודה המודפסים תוכלו להזמין בצבעים שונים ובמידות שונות

חברת פרינטילי היא בית דפוס וגרפיקה לייצור טכסטיל המתמחה בביצוע הדפסות על חולצות, תהליך הייצור של הדפסה על מדי עבודה, הינו מהיר וללא קשיים ועיכובים, חברת פרינטילי ידועה בדיוק ובמקצועיות, תוכלו להזמין מדי עבודה ולקבלם תוך טווח זמן קצר ומהיר.

מובטח לכם כי בפרינטילי תקבלו את מדי העבודה בהם אתם מעוניינים באיכות, טיב ובסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל זאת תוך זמן קצר.

מחלקת הגרפיקה של פרינטילי תשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להדפסות על מדי העבודה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה