דפוס משי

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
דפוס משי
Rate this post

דפוס משי או בשם המוכר יותר דפוס רשת , זו למעשה שיטת ציור והדפסה שבה הצייר, באמצעות רשת חוטים צפופה מדפיס ציור בעל שני ממדים על משטח מסוג כזה או אחר (בד נייר וכו'), החוטים נמתחים על גבי מסגרת שתי וערב בעזרת דבק או שבלונות מבוצעת חסימה שלא מאפשרת לצבע לעבור.

היסטורית דפוס משי

שיטת הדפסת משי הייתה ידועה בסין וביפן, דפוס משי עבר שינויים רבים ולבסוף נעצר עם חוטי המשי ומכאן מקור השם, דפוס משי. כיום שיטת הדפסת משי השתכללה מאוד ובחברת פרינטילי לא משתמשים ברשת אחת אלא ברשתות גם יחד!! כמו כן בעבר בתחילת התהליך בדפוס המשי, צייר הצייר את הציור אותו הוא מעוניין להדפיס על גבי רשת החוטים את האזורים שאין הצייר רצה שיראו, את האזורים אשר הוא רצה כי יישארו חסרי צבע, אטמו באמצעות שעווה או טכניקות אחרות, לאחר מכן היה הצייר מעביר את הצבע מרשת החוטים על גביה צייר, אל הבד, באמצעות מגב מיוחד אשר ניגב את הצבע הסמיך מהרשת.

כיום לא האדם מושך את הצבע על גבי הגלופה אלא מכונה משוכללת שיודעת להחדיר את הצבע דרך הרשת אל הבד בדיוק בכמות הרצויה. והכל בהתאם לצבע בו אנו מעוניינים להדפיס.

הדפסה על גופיה צהובה  הדפסה על חולצה סגולה

דפוס משי מיועד בעיקר להדפסות מסחריות וביניהם לבתי עסק , קבוצות, ארגונים ואנשים פרטיים המעוניינים בעבודות דפוס על חולצות . הדפסת משי רק בפרינטי לי!

דפוס משי על חולצות

פרינטי לי מבצעת עבודות הדפסה על משי באמצעות שיטת דפוס משי, דפוס המשי כאמור זו שיטה יעילה במיוחד להדפסה על חומרים שאינם דומים לנייר כמו מתכת, פלסטיק, טקסטיל, עץ, ועוד. הדפסה על חולצות בשיטת דפוס משי יוצר צבע עבה יותר ובולט יותר על החולצה. כמו כן המרקם של ההדפס נעים ועמיד יותר.

פרינטי לי היא חברה מובילה בארץ בתחום דפוס על חולצות, כובעים, דגלים, בגדי עבודה ופריטים אחרים. בפרינטילי נדפיס על החולצות שלכם בשיטת הדפסה על משי. יתרונות הגדול של דפוס המשי היא היכולת להדפיס כמויות גדולות של מוצרים במחיר נמוך יחסית לכל טכנולוגית הדפסה אחרת.
אנו בפרינטילי מקצועיים ועובדים עם המכשור המתקדם ביותר לדפוס משי, מובטח לכם כי עבודות ההדפסה שלכם יהיו איכותיות ויענו לדרישותיכם. הדפסה עחל משי באיכות גבוהה עם צוות מקצועי רק בפרינטי לי.

צוות הגרפיקה המוכשר של פרינטי לי ישמח לתת לכם ייעוץ, הכוונה ורעיונות להדפסה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה