בית דפוס דיגיטלי

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
בית דפוס דיגיטלי
Rate this post

דפוס דיגיטלי זו השיטה החדישה ביותר הקיימת כיום להפקות דפוס. הדפסה דיגיטלית התפתח במהלך השנים האחרונות כחלק מפיתוחי אלקטרוניקה ומכשור רבים וביניהם המדפסות הדיגיטאליות. הדפסה דיגיטלית היא למעשה חיבור בין מכונת הדפוס למחשב. התפתחות בתי דפוס דיגיטליים הובילה לשינויים מהפכניים בעולם הדפוס ולרעיונות ושיטות פרסומיות ושיווקיות חדשות.

דפוס הדיגיטלי בבתי דפוס ברחבי הארץ היא למעשה חיבור בין המחשב לבין מכונת הדפוס , את הגרפיקה בה אנו מעוניינים אנו מעבירים למכונת הדפוס באמצעות מחשב. הדפסת דפוס דיגיטלי בבית דפוס היא איכותית מאוד הן מבחינת איכות ההדפסה, הן מבחינת עמידות הצבע והן מבחינת רמות הדיוק והגימור הגבוהות.
הדפסה בעזרת בית דפוס מקצועי לשירותי דפוס דיגיטלי זולה הרבה יותר מכל הפקת דפוס אחרת שכן בהדפסה דיגיטלית מחירה של כל הדפסה הינו זהה. לעומת זאת בכל שיטת הדפסה אחרת מחיר ההדפסה של כמות מזערית הוא יקר שכן ההדפסה הראשונית גבוהה יותר, בעבר היו בתי דפוס שלא היו מוכנים להדפיס כמויות קטנות שכן עלות הפעלתה הראשונית של מכונת הדפוס היה גבוה במיוחד. דפוס דיגיטאלי ברמה גבוהה מתבצע רק עם המכשור המתקדם היותר.
טכניקה מיוחדת בתחום הדפוס הדיגיטאלי היא הדפסת חולצות בשיטת הסובלימציה, בטכניקה זו הצבע מתחמם והופך לגז עובדה זו מאפשרת להדפיס בצורה מדויקת ביותר על מוצרים סינטטיים כדוגמת ספלי קרמיקה , ניתן להתרשם מהתמונות באתר. להזמין עיצוב של ציורים מיוחדים על ספלי קרמיקה ניתן כאן.

פריניטי לי הינו בית דפוס מהמדרגה הראשונה העוסק בהפקות הדפסה דיגיטלית , בפרינטי לי שיפרנו את תהליכי האיכות וההדפסה באמצעות אפליקציות דפוס רבות. דפוס דיגיטלי מהמפותחים שיש רק בפרינטי לי.
בכל שלבי הדפוס אנו משתמשים בהדמיה דיגיטלית ויש באפשרותנו לספק כמות הדפסות בתוך זמן קצר.

יתרונות הדפוס הדיגיטלי הן רבות:

מחיר הדפוס הדיגיטלי זול יותר – להדפיס בשיטת דפוס דיגיטלי זול יותר כאמור, עלויות ההדפסה זהות לכל הדפסה.

דפוס דיגיטלי מהיר יותר – שיטת העבודה באמצעות מכונת דפוס דיגיטלי מהירה הרבה יותר מכל שיטת דפוס אחרת.

בית דפוס דיגיטלי משמש כאמצעי שיווקי גם לבעלי תקציב נמוך – בעבר רק עסקים בעלי תקציב גדול היו פונים לבית דפוס כיום עם עידן דפוס דיגיטלי וכשהמחיר שווה לכל כיס. גם עסקים קטנים נעזרים בשירותי דפוס שונים.

הדפוס הדיגיטלי קל יותר לשינויים- כל תהליך הבאת הקובץ לדפוס נעשה באמצעות תוכנות מחשב המאפשרות שינויים.

פרינטי לי הנו בית דפוס אמין ומקצועי, בפרינטי לי תוכלו להיעזר במחלקת הגרפיקה המקצועית שלנו על מנת לקבל ייעוץ, הכוונה ורעיונות בכל הנוגע לדפוס. אם חיפשתם בית דפוס דיגיטלי אז הגעתם למקום הנכון.

אנו בפרינטי לי מבטיחים לכם הדפסות דיגיטאליות מהירות ואיכותיות. בית דפוס דיגיטלי פרינטי לי מבטיח לכם עבודות הדפסה מהאיכותיות ביותר.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה