בדים מומלצים להדפסה על חולצות

By אפריל 26, 2017מאמרים
בדים מומלצים להדפסה על חולצות
Rate this post

בשנים האחרונות יש ביקוש הולך וגובר לחולצות מודפסות מצד קבוצות רבות באוכלוסייה. ימי גיבוש או טיולים, חגים ואפילו מסיבות ימי הולדת – כל אלה זוכים לחולצות מודפסות וממותגות הנשארות כמזכרת למשך זמן רב אבל לא סתם מזכרת. זהו פריט שימושי שתמיד נחמד להיזכר באירוע שבו חולקו החולצות והרי תמיד יש צורך בחולצות נוספות בארון הבגדים. נשאלת השאלה, אם כן, איך אפשר לוודא שאיכות ההדפסה תהיה טובה וגבוהה כך שהחולצה וההדפסה תחזקנה מעמד למשך כמה שיותר זמן.

 

חולצת טריקו כחולהחולצת טריקו ורודה

לפרטים על שירות הדפסה על חולצות של פרינטי לי

בעולם הטקסטיל ישנם כמה וכמה סוגים של בדים. חלקם מתאימים יותר וחלקם פחות להדפסה עליהם. מעבר לסוג הבד חשוב גם להתחשב בצבע של החולצה על מנת שההדפס יהיה מתאים וסגנון העיצוב יתאים לצבע החולצה וכך ישקף את המסר שבו היה מעוניין מי שהפיק את החולצות. ראשית, חשוב לדעת שגם איכות הבד שממנו עשויות החולצות צריכה להיות גבוהה, שכן אם יהיה זה בד מאיכות ירודה הוא עלול להתפורר ולא להחזיק מעמד, קל וחומר ההדפס שעליו.

המלצה על בדים

הבדים המתאימים ביותר להדפסה עליהם הם אלה העשויים ממאה אחוז כותנה או אחוז גבוה ככל האפשר של כותנה. הבדים הסינתטיים העשויים מפוליאסטר או לייקרה מתאימים אף הם אך לא תמיד הם יחזיקו מעמד בכביסות רבות וכאשר הבד אינו עמיד הרי שגם ההדפסה לא יכולה להישאר צמודה ומתוחה. כאשר ההדפס לא יכול להיתפס חזק על הבד – הוא יתקלף לאחר כמה שימושים ולאחר תקופה מסוימת לא תהיה ברירה אלא להשליך את החולצה ואי אפשר יהיה להשתמש בה יותר, במיוחד כאשר מדובר על חולצות בית ספר שמועדות להתלכלך ולהיהרס מהר יותר.

לא בדים נמתחים

חשוב לוודא שלא מדובר בבד נמתח או כזה שמתאים את עצמו למידות הגוף, שאז גם ההדפס יימתח וייהרס. ליתר ביטחון לפני שמזמינים חולצות מודפסות כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולהבין ממנו האם סוג החולצות הדרוש אכן יתאים להדפסה ואפשר יהיה לעשות שימוש ארוך ככל האפשר בחולצות. כך אפשר להיות בטוחים שהמזכרת וההפתעה עבור מי שיקבל לידיו את החולצה תהיה משולמת ונעימה גם עבור המקבל וגם עבור מי שנותן.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה