איך לכבס חולצות מודפסות

By ספטמבר 6, 2016מאמרים
איך לכבס חולצות מודפסות
Rate this post

חולצות מודפסות הן חולצות שמורכבות משני מרכיבים שונים ונפרדים. מצד אחד סיבי הבד המרכיבים את החולצה עצמהומצד שני חומרי הצבע שיוצרים את דוגמת ההדפסה על גבי החולצה, ואלו מוצמדים בהדבקה מיוחדת אל סיבי הבד.

בהתאם לטכנולוגיית ההדפסה, סוגים שונים של הדפסות צפויים להיות רגישים יותר או פחות לקילוף, ואחד המקרים בהם קיים הסיכון הגדול ביותר לפגיעה בשלמות ההדפסה הוא תהליך הכביסה שאנו מעבירים את החולצה על בסיס קבוע, כפי שאנו מכבסים כל פריט לבוש אחר. בתהליך הכביסה באה החולצה במגע עם מים וחומרים כימיים חזקים, וכן חווה תהליך של שפשוף וחיכוך בדפנות מכונת הכביסה ובבגדים אחרים.

חולצה אדומה לטיול שנתי כיתה ט  הדפסה על חולצה לטיול שנתי 2016

שני מרכיבים שונים ונפרדים – סיבי החולצה וחומרי הצבע של ההדפסה

הדפסות פשוטות וזולות יכולות להיהרס מאוד בתהליך כביסה פשוט, בין שאתם מבצעים את הכביסה ביד ובין שאתם מכבסים את החולצה במכונה. הדפסות אלה רגישות לא רק לחיכוך הבד, אלא גם לנוכחות המים וחומרי הניקוי, ולכן לא משנה איך תכבסו את החולצה, ההדפסה תחווה מהר מאוד תהליך של קילוף, אם כי כביסה ביד יכולה להאט את קצב והיקף ההרס של ההדפסה. הדפסות איכותיות המתבצעות על ידי טכנולוגיות מתקדמות בתחום זה, יכולות להחזיק מעמד מחזורים רבים של כביסות, ולא משנה אם הכביסות מבוצעות ביד או באמצעות מכונת כביסה.

לקריאה על סוגי בדים מומלצים לחולצות מודפסות לחץ כאן

כדאי להתייחס לחולצות מודפסות כפי שמתייחסים לפריטי לבוש עדינים

יחד עם זאת כאמור, בין שמדובר על הדפסה איכותית ובין שמדובר על הדפסת חולצות זולה, בסופו של דבר ההדפסה תמיד תהיה חלק נפרד מסיבי החולצה, ולכן תמיד קיימת רגישות מסויימת שיש לתת עליה את הדעת. ככלל, הדרך הנכונה ביותר לכבס חולצות מודפסות היא במכונת כביסה בטמפרטורות נמוכות עד 40 מעלות צלזיוס כל עוד מדובר בהדפסה איכותית, וכביסה ביד עם אבקת כביסה מתאימה כאשר מדובר בהדפסה זולה ולא איכותית. אפשר להתייחס לחולצות מודפסות כפריטי ביגוד עדינים, ואם יש לכם כמות גדולה של חולצות כאלה, תוכלו לכבס אותן יחד בתכנית כביסה המיועדת לבדים עדינים.

קבלו הוראות כביסה מדויקות במקום בו אתם מבצעים את ההדפסה

בכל מקרה, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לקבל הוראות כביסה מדויקות במקום בו אתם מבצעים הדפסה על חולצות, אך עליכם לוודא שאתם מבצעים את ההדפסה במקום מקצועי ואיכותי. מקום לא מקצועי העושה שימוש בטכנולוגיות הדפסה זולות ולא איכותיות, גם יגיד לכם שאין שום חשש ואין שום מגבלה, לעומת מקום מקצועי שכן מספק לכם הדפסה מקצועית, וגם ימנה בפניכם את מגבלות הכביסה הספציפיות בהתאם לסוג ההדפסה שבחרתם, סוג הבד שעליו התבצעה ההדפסה, צבע החולצה (לבן או צבעוני) וכדומה. במידה והחולצה חשובה לכם ואתם רוצים לשמר אותה לאורך זמן, בהחלט כדאי לפעול על פי הוראות הכביסה שתקבלו מהמקום בו ביצעתם אותה. שני מרכיבים שונים ונפרדים – סיבי החולצה וחומרי הצבע של ההדפסה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711

התקשר עכשיו
מפת הגעה