איך חולצה עם הדפסה הפכה לאופנתית

By אפריל 26, 2017מאמרים
איך חולצה עם הדפסה הפכה לאופנתית
Rate this post

בתקופה האחרונה קל להבחין בטרנד שחוזר לאחר שנעלם ולא נראה בשטח במשך לא מעט שנים והוא לבישת חולצות מודפסות. בעבר אפשר היה לקנות חולצות בדגמים שונים וצבעים רבים ולבחור את ההדפסה שרוצים שתופיע על גבי החולצות. החולצות היו בעצם חולצות בעיצוב אישי ואף אחד לא היה צריך להתפשר על חולצות שקונים בחנויות רשת וייתכן ויש עוד אנשים אשר לובשים את אותם הבגדים. כאשר כל אחד היה בוחר בהדפסה שהוא רוצה ומתאימה לטעם האישי שלו – הייתה מתקבלת חולצה שתמצא חן רק בעיניו ולא בעיני אף אחד נוסף.

הדפסה בעיצוב אישי

אם כך, כאשר נשאלת השאלה למה ואיך חולצות עם הדפסה הפכו (שוב) לאפנתיות – הרי שזו התשובה – הרכבה חולצה בעיצוב אישי, עבור כל אדם ולפי הטעם האישי שלו. יש אנשים שאוהבים את ההדפסה בצד הקדמי של החולצה ויש כאלה שיעדיפו אותה בצד האחורי, יש מי שאוהב גזרת צווארון עגולה ויש את אלה שמעדיפים צווארון וי. שרוול ארוך, קצר או עד המרפק, מידה כזו או אחרת וכמובן תוספות שונות כמו שילוב של דגם, הוספת כיס או כובע ועוד.

הדפס לחתונה אתה האחד     הדפס של דרגה צבאית

שימושים שונים להדפסות על חולצות

לא רק ילדים שמחים לעשות שימוש בחולצות עם הדפסה וכך להחליט בעצמם איך בדיוק תיראה החולצה אלא גם אנשים בוגרים יותר. כל אחד רוצה מדי פעם לעצב את הבגדים שלו עצמו והדפסה על חולצות (כמו גם על פריטי ביגוד אחרים) היא אפשרות מצוינת לשם כך. כמובן שהדפסה על חולצות מתאימה גם במצב יצירת חולצות לקבוצת אנשים, כמזכרת מאירוע או כפריט שיווקי שעדיין יש בו לא מעט שימוש עסקי ומסחרי.

 

הדפסה על חולצות צבא או חולצות מודפסות לחתונהאפילו תוספת של הדפס קטן הופכת את החולצה לאישית ומיוחדת, כזאת שאין לאף אחד אחר. בנוסף החולצה הופכת לבעלת ערך רגשי מיוחד במינו עבור מי שלובש אותה ותחושות מיוחדות תתעוררנה בו ברגע שילבש אותה. כאשר החולצה ייחודית, מיוחדת ומקורית היא הופכת מפריט ביגוד שגרתי לחפץ אישי לכל דבר ועניין.

 

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס צור קשר

או להתקשר ישירות לטל' במספר 03-9021711 

התקשר עכשיו
מפת הגעה